Skocz do zawartości

pomocy nie odpala


AmaZe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z yamaha aerox , wymieniłem gaźnik na 17.5mm phva jak go wymieniłem to odrazu odpalił , po tygodniwej przerwie bez paliwa , już nie odpalał , kiedyś spędził noc na ssaniu i na drógi dzień odpalił troch pochodził i zgasł , ale potem odpalał , ostatnio odłączył mi się moduł zapłonowy (czy jakoś tak , tem mały koło oleju ) i potem juz nie odpalał , przed chcwilą czyściłem gaźnik , te dwie małe śruby dokręciłem do końca i wydręciłem 1.5 obrotów tak ja mi mechanik doradził i nic , nie odpala , może to tego modułu wina ???

może wiesz czemu nie odpala ???

 

z góru dzięki

pozdro

 

sory za błędy ortograficzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty się urwałeś?

Temat z mechaniki w S.O.S. :banghead:

Najpierw wróć do szkoły aby nauczyć się pisać a w tym czasie wstaw motocykl do mechanika, bo Ty tylko zrobisz gorzej.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie pomozemy Ci jak ty nic nie sprawdziles, nie odpala bo ma zły humor widzocznie.

A tak serio to sprawdz najpierw czy jest iskra, jak jest to wstrzyknij mu troche paliwa do cylindra czy zagada, to bedziemy radzic.

 

Ps. Zasadnicze pytanie czemu wymieniles gaznik?

Edytowane przez Ziuteek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś spędził noc na ssaniu i na drógi dzień odpalił troch pochodził i zgasł

 

HAHAHAHAHAHAHHAHAHA... Zostaw go na 2 miesiące na ssaniu, odpali i będzie jeździł jak torpeda.

 

BTW. Rusz dupę i posprawdzaj najprostsze rzeczy ... Świeca, Dopływ Paliwa, Ssanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja mam sprawnego motonga i nie muszę prosić o poradę bo po takich szyderstwach pewnie zamknął bym się w sobie...zzzzzzzz :buttrock:

 

Na ciebie tez przyjdzie pora :icon_twisted:

 

Trzeba byc wyrozumialym i mu pomoc, tylko cos nie odpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja mam sprawnego motonga i nie muszę prosić o poradę bo po takich szyderstwach pewnie zamknął bym się w sobie...zzzzzzzz :buttrock:

 

W jego przypadku ewidentnie gaźnik jest do regulacji. Tylko teraz wyreguluje sobie wszystko na obecne warunki , czyli ujemne temperatury. Pojeździ z kilka dni, bo zabawa skuterem bo śniegu jest średnia, wstawi do garażu. Na wiosnę jak temperatura wzrośnie i śnieg zniknie i znowu problemy bo nie będzie chciał skuter dobrze działać, kolejne tematy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jego przypadku ewidentnie gaźnik jest do regulacji. Tylko teraz wyreguluje sobie wszystko na obecne warunki , czyli ujemne temperatury. Pojeździ z kilka dni, bo zabawa skuterem bo śniegu jest średnia, wstawi do garażu. Na wiosnę jak temperatura wzrośnie i śnieg zniknie i znowu problemy bo nie będzie chciał skuter dobrze działać, kolejne tematy itp

No ja bym nie był tego taki pewny że to gaźnik, "ostatnio odłączył mi się moduł zapłonowy (czy jakoś tak , tem mały koło oleju ) i potem juz nie odpalał" i tu może być kupa

 

Na ciebie tez przyjdzie pora :icon_twisted:

 

Trzeba byc wyrozumialym i mu pomoc, tylko cos nie odpisuje

Ja też bym nie odpisywał po takim ostrzale z waszej strony :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...