Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie do mnie dzwonili goscie z serwisu z mila informacja, ze sprawdzali swiece i nie ma sensu ich wymieniac, bo wygladaja b.dobrze, wiec chyba jednak poprzedni wlasciciel nie sciemnial, ze cos przy nim robil :P

 

P.S. Yuby, widze, ze dzisiaj Twoje moto na Bikepics jako photo of the day ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, dlaczego inwestujesz we firestorma a nie zmienisz na cos co w standarcie jest lepsze np w sp?albo inaczej co takiego widzisz w vtr1000f bo szczerze mowiac mimo ze moja mam trzeci sezon to jakos nie moge sie do niej do konca przekonac.

 

odpowiedzi innych tez mile widziane.rozwijajac temat brakuje mi w mojej takiego 'kopa" takiej szpicy, ale jeszcze bardziej denerwuje mnie twarde siedzenie.po godzinie jest mi b. niewygodnie a po trzech mam ochote zsiasc i isc piechota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co odpisze Yuby, ale moim zdaniem zmień motocykl.

Jeśli Ci nie pasuje, to chyba czas na to.

Jeden woli jeździć na chinolu, inny na virago 535 z siatkami i lajtbarami, inny na szadole a'la Małaszyński a jeszcze inny na wypasionej VTR1000.

Dla każdego coś miłego.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo inaczej co takiego widzisz w vtr1000f bo szczerze mowiac mimo ze moja mam trzeci sezon to jakos nie moge sie do niej do konca przekonac.

 

Bluźnisz....spłoniesz za to żywcem ! :D :P

 

Jak Ci brakuje kopa to moze jest zablokowana? Juz kiedyś to tu było poruszane, bo rzeczywicie vtr z kryzami w gaźniku nie prezentuje sobą nic szczegolnego. Mozesz to sprawdzić u siebie.

Co do siedzenia to jezdziłem na wygodniejszych, owszem ale vtr nie miałem raczej nic do zarzucenia, głownie z powodu tego ze nie uprawiałem turystyki długodystanowej (tylko dzida, dzida,dzida.....:P ) heh

Ze wszystkiego na czym w ogole jezdziłem, to wiem ze jak bym mial zmieniac moto na nastepnego sciga to była by to znowu VTR, a jak finanse pozwolą to na SP bym sie pokusił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to w szoku jestem, że SP1/2 można dostać za tak "niskie" pieniądze... ~15k za sprzęt TEJ klasy, to moim zdaniem wcale nie dużo. Bądź co bądź to kultowa maszyna ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...