Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

w VTR doszukałem się że są prawdopodobnie na tych króćcach ssących więc chodziło mi o samą zabawę w wyciąganie gaźników :) zauważyłem w papierach że mam wpisaną wersje 71kw i chce zerknąć czy już to ktoś wcześniej zmienił czy nie :) a przy okazji zrobić przegląd już na sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git nie powinno być problemu :) dzięki za info :)

 

jeszcze jedno małe pytanko, takie delikatne cykanie najczęściej słyszalne podczas hamowania silnikiem już na niewielkich obrotach to napinacz czy szukać czegoś innego ? przebieg 50k. Jeszcze się doczytałem że np w larssonie można zamiast całych napinaczy kupić samą jego sprężynę która właśnie wysiada, warto się w to bawić czy lepiej oryginał nowy ?

Edytowane przez KowalMX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. żeby dostać sie do gazników trzeba zdjąć zbiornik i górną część filtra powietrza pózniej tyklo 8 śróbek i gazniki wyjete...bajka:) a co do tego cykania...ja tak miałem akurat przed zima to takie cykanie jak silnik schodzi z obrotów ale już na takich wolniejszych,mi poszedł napinacz i pogieło mi zawory,lepiej wymień napinacz to około 300zł ale warto bo naprawa jest droga 290zł za zawór razy 4 160zł uszczelka pod głowice +docieranie zaworów...nie baw sie w spręzynki tylko wymień napinacz jesli wiesz który :banghead: musisz to sprawdzić :biggrin: zreszta napinacz jest rozbieralny to jak chcesz ,łatwo ją wymienić tylko wystarczy naciągnąc sprężynke :clap: ja właśnie jestem na etapie ustawiania rozrządu,może jak jutro mi sie zechce...tak przy okazji ta konstrukcja silnika jest prosta więc sie nie przejmój wszystko mozna samemu zrobić :buttrock:

pozdrawiam

PS.a z tymi Kw to chyba ściema ja mam wpisane 98 przecież fire storm nie ma 130km no ale ja mam dynojety :cool:

Edytowane przez michlasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, VTR bez wydechu to nie vtr. Ten motocykl musi miec puste rury, wtedy wiesz czym jedziesz. Kup dedykowane wydechy i problem z głowy, na allegro sa dostępne nawte pare rodzajów.

U siebie miałem przrobione samemu z Ducati. Nowy wydech + regulacja i masz moto nie do poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się tak zastanawiałem bo typek z firmy motowydech kiedyś mi powiedział że do VTR nie można wsadzić pełnego przelotu bo straci mocny dół obrotów. A on sam taką jeździ heh :)

Musze się moją zająć bo stan jest salonowy ale całkowita seria tak jak z fabryki wyszła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dol faktycznie troche spada ale na gorze obrotow dostaje lekkiego kopa (mialem porownanie na Kawasaki Z1000) ale co z tego skoro na dobrych fajach mialem wielkrotne orgazmy uszami :icon_mrgreen: .

Edytowane przez Cerb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj :icon_twisted: Ja Zeta bym sie chyba nigdy nie pozbyl, na zadnym moto mi sie tak nie smigalo jak na Zetorze, kocham go :icon_mrgreen: . Moze jeszcze kiedys wroce do Z. Oczywiscie na VTR tez nie narzekam bo to moto nietuzinkowe i dajace mase frajdy. Zakupu nie zaluje a o to przeciez chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja żeby nie odchodzic od tematu dodam, że kupiłem na papierze motocykl 20 stycznia br, kolega mi go sprzedawał od listopada-bo nie był zdecydowany czy w ogole chce. Pogoda u mnie za oknem pozwala juz jezdzic na moto od 2 dni dosc bezpiecznie nawet po osiedlowych drogach. Niestety.... ja swoim motocyklem ostatni raz jechalem pod koniec czerwca a teraz mam ogromny smuteczek, bo stoi u mechanika na serwisie-regulacje, zmiana napedu itd-a mu sie nie chce robic motocykli(chlopak sie wypalil zimowa pogoda i iloscia motocykli zalegajaca na jego posesji)Tesknie za moja VTR mimo ze jest zima i w ogole. A co mnie przekonało do VTR? - to, ze jak wsiadłem to wszystko bylo tam gdzie powinno a przesiadlem sie z CBR 600 F3. Dzwiek i przyspieszenie mialo drugoplanowa role ale mialo. 2 cylindry halasuja 2 razy mniej przy podobnej predkosci wiec policja i ludzie sie mniej czepiaja, ze ktos zapiernicza motocyklem. No i wyroslem juz z wyscigow na prostych i jazdy krajowkami w korkach latem-mieszkam blisko morza, a taka Vką moge bocznymi drogami śmigac i korzystac z elastycznosci silnika jaka daje VTR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...