Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz patrzeć co jakiś czas na allegro, ostatnio widziałem 2 sztuki, ale teraz już niestety nie ma.

 

Ewentualnie możesz spróbować tutaj: http://allegro.pl/item566424510_wypelnieni...vtr_czesci.html

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jazdy w nocy po mieście mogą się przydać, bo policja podobno się czepia, ze za głośny, a poza tym na dłuższe traski jednak może być za głośny, ale wtedy stopery w uszy i do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w VTR miałem pełne przeloty z fi 55, i zadna Policja sie nigdy nie czepiała ;) Uszy mnie nie bolały mimo wszytsko.

Problem mam w XT , gdzie czasem boli głowa od tego ryku z robionego wydechu.....ale 5 kg jestem do przodu :D

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w VTR miałem pełne przeloty z fi 55, i zadna Policja sie nigdy nie czepiała...

 

ja też osobiście nie widziałem, ale słyszałem od dwóch kupli, ze kogoś tam złapali za tłumik;) tzn pewnie tylko pouczyli żeby jakoś to wytłumił :) ale jak znam życie będę już jeździł bez wkładek :P a w mieście jak się samochody ładnie usuwają jak ostatnio jechałem :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, no wyczynówka do walki o ułamki sekund to to nie jest....ale jestem na plusie

XT waży teraz 156 kg, a stary fabryczny tłumik ważył 8.5 kg (!)

a co masz ? przelotówke?

ja planuje zrobic do siebie jakiś lekki tłumiczek , bo ten jest cichy jak pierniecie muchy i waży prawie 10 kg.

ktoś zna może kogoś kto robi przeloty w nie za dużej kasie?

 

tylko pogody brak... :/

u mnie wczoraj 15stopni na + , juz myślałem że bedzie miodzio a tu dzis znowu przy 0 i wiatr i deszcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:) od niespełna tygodnia jestem posiadaczem VTR 1000 z 97r. dopiero dziś znalazłem temat o tych motorkach i już wielu rzeczy sie dowiedziałem obszerny temat... motorek zajebisty kopa ma niezłego i duży momęt no i faktycznie głośno chodzi :icon_biggrin: u mnie siedzi tylko jeden tłumi Remusa przelotówka ale wali słychać mnie z 3km to jest to :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...