Skocz do zawartości

Opel Corsa 1,3 D 75 KM


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

zastanawiam sie nad zakupem dodatkowego katamarana. W gre wchodzi wlasciwie tylko ten z tylko tym silnikiem.

 

Dzisiaj odbylem takowym jazde probna, wszystko cod miod i orzeszki, dylemat tylko w tym, ze po sciagnieciu nogi z pedalu gazu slyszy sie guiwny " gwizd ". majster i sprzedawca twierdza, ze to tylko w tym egzamplarzu, inne tego nie maja. Byc moze, bede jeszcze sprawdzal ale interesowaly by mnie opinie osob ktore jezdzily tym pudlem.

 

P.S. prosilbym o podarowanie sobie textow, ze malo mocyy, nie jedzie, do dupy ( to wiem sam :icon_mrgreen: ) inne mnie nie interesuja.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem takim pudłem i nic podobnego nie zauważyłem.Może przejedź się innym egzemplarzem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś bardzo chciał to przyjadę i sprawdzę co to może być :bigrazz:

Napewno będzie łatwiej na żywo.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

zastanawiam sie nad zakupem dodatkowego katamarana. W gre wchodzi wlasciwie tylko ten z tylko tym silnikiem.

 

Dzisiaj odbylem takowym jazde probna, wszystko cod miod i orzeszki, dylemat tylko w tym, ze po sciagnieciu nogi z pedalu gazu slyszy sie guiwny " gwizd ".

 

A nie mogłeś sprawdzić na postoju przy otwartej masce czy też gwiżdże po odjęciu gazu ? Wtedy można wsadzić ucho pod maskę, pomacać ręką tu i ówdzie.

A jeśli nie słychać gwizdu na postoju to znaczy że coś szwankuje w skrzyni lub może w zawieszeniu.

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś bardzo chciał to przyjadę i sprawdzę co to może być :bigrazz:

Napewno będzie łatwiej na żywo.

 

Fure wzialem na jazde testowa z Opla ( 4 500 km przebiegu )

 

zawór upustowy turbiny...

 

o moze byc calkiem mozliwe, przynajmniej majster i sprzedawca zapewniali, ze sa na etapie szukania :icon_mrgreen:

 

A nie mogłeś sprawdzić na postoju przy otwartej masce czy też gwiżdże po odjęciu gazu ? Wtedy można wsadzić ucho pod maskę, pomacać ręką tu i ówdzie.

A jeśli nie słychać gwizdu na postoju to znaczy że coś szwankuje w skrzyni lub może w zawieszeniu.

 

Szczerze mowiac nie chcialo mi sie, troche juz leniwy jestem gdy chodzi o te sprawy. Wiem, ze w regionie Opel ma dwie Corsy z tym silnikiem wiec w razie czego zrobie jeszcze droga jazde probna. Pytanie bardziej o to czy ten blad wystepuje rowniez w innych egzemplarzach, bo nie usmiacha mi sie byc z tym skonfrontowanym przez nastepne 2 lata.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przejechalem sie identycznym modelem u innego handlarza i problem nie wystapil. Faktycznie mieli felerny egzemplarz.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest taki sam silnik jak we Fiatach 1,3 to radze rozrzad sprawdzic tzn lancuch wymienic bo lubi pekac po przekroczeniu 100kkm.

Robilem egzemplarz z takim defektem, ale jakims dziwnym trafem 16V bylo w calosci i nie pogiete. Chyba zgasl na wolnych obrotach.

A i jak przy odpaleniu dluzszy czas swieci sie kontrolka cisnienia oleju to pompa jest do wymiany.

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fure wzialem na jazde testowa z Opla ( 4 500 km przebiegu )

 

 

 

 

Przy takim przebiegu sprawdzać rozrząd?Chyba jeszcze nie.A silnik jest taki jak w Fiacie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamkniecia, sytuacja sie zmienila, auto nie jest juz aktualne, kto wie, moze za pol roku. Dzieki wszystkim za wypowiedzi

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...