Skocz do zawartości

FORD GALXY z Cieszyna - kto jest/był właścicielem? Pomocy!


WAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jestem zainteresowany kupnem forda Galaxy i znalazłem interesującą sztukę w komisie w Tarnobrzegu - nie daleko ode mnie. Chciałbym znaleźć prawowitego właściciela i dowiedzieć się co w "w trawie piszczy". Rejestracja zaczyna się od SCI....

Auto ma z tyłu żółtą naklejkę "patrz w lusterka - sprawdź dwa razy" i "www.forummotocyklistów.pl".

 

Auto do obejrzenia na otomoto:

http://otomoto.pl/ford-galaxy-rejestracja-...-C15083880.html

 

Z góry dzięki!

wal

p.s.

można pisać do mnie na maila: [email protected]

Edytowane przez WAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód ma przekręcony do góry licznik - nie ma 10 letnich aut z tak dużym przebiegiem - 220 000 km to jest przebieg samochodu z 93 roku max . . .

Zastanów sie 2 razy zanim cokolwiek napiszesz.....bo gadasz jakbyś sie dziś urodził dopiero. Nie masz pojęcia jakie przebiegi potrafią mieć auta po 10 latach.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze może i mieć ponad 300tys

 

ostatnio wracałem A4 z 99, 495 tys przebiegu, poza wytartą kierownicą nie widać tego, spokojnie można cofnąć o 250tys :P

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chcesz ustalić właściciela pojazdu najlepiej jest skorzystać z bazy CEPIK (centralna ewidencja pojazdów i kierowców) po nr rejestracyjnym odnajdziesz właściciela jest jeszcze jedno ale.... trzeba mieć do niej dostęp może znasz kogoś kto pracuje w policji, sg i zechce ci pomóc w tej kwestji wtedy bez problemu znajdziesz właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...