Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy Honda Shadow 600


greg39
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kupiłem tydzien temu Honde Shadow 600 wersja amerykańska z 1994 roku jest to mój pierwszy motor od 15 lat wczesniej miałem CZ w 1989 roku, Honda jest dośc zadbana i ma okolo 13000 przebiegu z przeliczenia z mil, nie wiem co mam zrobic abym na pierwszej jezdzie sie nie przekonał jak samkuje asfalt. Nie umiem odszukac jak zdjemuje sie siedzenie kierowcy bo chciałbym na zime wyjąc akumulator i oczywiście dobrze wyczyscic cały motor. Mam nadzieje na pomoc z waszej strony

Pozdrawiam wszystkich Greg 39 Tarnowskie Góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dobry wybor, super moto. Sam kiedys mialem i to kilka lat. Moto zupelnie bez awaryjne. Sruby sa pomiedzy siedziskiem kierowcy a pasazera-klucz imbusowy. A do demontazu baterii trzeba zdjac obydwa boczki. Z prawej strony pod panelem z bezpiecznikami znajdziesz kabel plusowy a z lewej obok stacyjki minusowy slabo widoczny. Jak cos to pytaj smialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

w mojej shadowce żeby sciągnać siedzenie kierowcy trzeba się dobrać do tylnego oparcia pasażera tam się ściąga taki plastik na jakies podreczne przybory i po zdjęciu po koleji demontujemy siedzenie pasażera a później kierowcy.Z tego co pamiętam to kilka śrub na klucz 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo za odpowiedz. Szukałem tych srub i jak ich nie widze to nie widze jeszcze bede starał sie szukac a jak nie to wtedy dam do mechaników jesli chodzi o przebieg to tez mi sie cos wydaje oszukany. Pomalutku przypominaja mi sie swietne czasy motocyklisty.Pozdrawiam

 

Witam ponownie.Wreszcie znalazłem te sruby!!! Masakra aby sie do nich dostac. Dzieki za podpowiedzi. A teraz zmykam troszke pojezdzic bo super pogoda .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo za odpowiedz. Szukałem tych srub i jak ich nie widze to nie widze jeszcze bede starał sie szukac a jak nie to wtedy dam do mechaników jesli chodzi o przebieg to tez mi sie cos wydaje oszukany. Pomalutku przypominaja mi sie swietne czasy motocyklisty.Pozdrawiam

 

Witam ponownie.Wreszcie znalazłem te sruby!!! Masakra aby sie do nich dostac. Dzieki za podpowiedzi. A teraz zmykam troszke pojezdzic bo super pogoda .

Pozdrawiam

No to gdzie w koncu byly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przebiegi się zdarzają :)

 

Moja Rebelka z 86' ma 16k mil, a na potwierdzenie pokażę zdjęcia zaworów zaraz po zdjęciu pokrywy (bez żadnego czyszczenia):

 

http://p1.bikepics.com/pics/2010/09/02/bik...052467-full.jpg

http://p1.bikepics.com/pics/2010/09/02/bik...052466-full.jpg

http://p1.bikepics.com/pics/2010/09/02/bik...052463-full.jpg

 

Jak nóweczka :D Sam zrobiłem nią w tym roku zaledwie 700mil.

 

Oferty na PW. hahahahahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 2 samochody i jezdzisz w pracy to malo czasu zostaje na motor.

Dlartego motocykle ze Stanow czesto maja niskie przebiegi.

Nie tylko w Stanach. W PL-u też. Sam mam 2 czterokoły (private & company) i swoim Varanem zrobiłem w tym sezonie ca 2 tyś km. I wiem że jak bym miał sprzedawać to każdy powie że to przewał z przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi przebiegami bywa roznie ale generalnie to wyglada tak ze wszyscy kupuja motocykle ktore maja kilka lat i przebiegi male a jak sie pytam ile robia teraz rocznie to okazuje sie ze 8-15 tys wiez to troche naiwne ze motocykl jest np z roku 98 i na 6 tys przebiegu :biggrin:

ale wracajac do tematu to kupiles swietny sprzet, ktory moze nie jest szczytem techniki ale ma swoj klimat i jest niezawodny a o to chyba chodzi w tym typie motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo.Mam nadzieje ze jak juz opanuje dosc dobrze jazde 600 to kupię z mocniejszym silikiem np? 1100 co mnie dosc bardzo kusiło choc kolega miodradziła abym na poczatek po tych 15 latach kupował taki motor z takim silniekiem mozliwe ze miał racje choc jestem zadowolony z obecnej mojej 600 setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...