Skocz do zawartości

Jakie robicie przebiegi motorkami?


m_fiolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na XR 600 zrobilem jakos 15 tys km w rok 50/50 teren/szosa. Ale ja kazdym parchem duzo jezdze , niestety kosztem wyrzeczeń.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja do sierpnia 7tys. km TDM a później 3 tys. km na Mutlistradzie.

Generalnie wycieczki 200-400km dziennie. We wrześniu w ramach wakacji przejechane 2700 w 10 dni.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja wsiądę na kata kiedy ma pełny bak to na ogół schodzę z niego na końcówce rezerwy, dzienne wypady po 80-100km to norma, w tym 30-50% asfalt.

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym sezonie zrobiłem z 1200 km w miesiąc na kolegi KTM LC4, bardzo mi się to podoba, ale niestety nie stać mnie aby mieć Yamahę i jakiekolwiek supermoto i strój do tego.

Edytowane przez rumian_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominatorem od poczatku zrobilem cos okolo 4500km od polowy sezonu sporo latalem w terenie poniewaz zakupilem sobie drugi komplet felg i mozna bylo pozwolic sobie na piaskownie poligony i ciekawe wypady ponad 150km. Tak w sumie 40% teren 60% asfalt. I pare spedzonych weekendow na lotnisku. W sumie wiecej czasu spedzilem naprawiajac motocykle w garazu niz w siodle, a z roku na rok coraz wiecej ludzi przyprowadza maszyny do roboty.

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi o motocykle terenowe, a z tego co widze w opisie to ty takiego nie posiadasz, chyba że masz drugi, to zwracam honor a zarazem postuluje niczem ten Kononowicz abyś zmienił motocykl na szosowy bo się marnuje ;)

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi o motocykle terenowe, a z tego co widze w opisie to ty takiego nie posiadasz, chyba że masz drugi, to zwracam honor a zarazem postuluje niczem ten Kononowicz abyś zmienił motocykl na szosowy bo się marnuje ;)

 

Ha! No to dupa ze mnie :)

Tak to jest jak sie tematu nie doczytuje do końca :)

 

A póki co to przy asfalcie zostanę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...