Skocz do zawartości

Czyszczenie kombinezonu skórzanego


Rekomendowane odpowiedzi

a ja polecam impregnaty do skóry Collonil. impregnat w spreju - bardzo wygodny. jeżdziłem po deszczy i wszystko spływa jak po kaczce (poza przeciekający suwakiem...). a impregnat collonil z serii nano-tech, to już jest w ogóle mistrzostwo świata. jedyna uwaga - skórę najpierw wysuszyć dokładnie a potem impregnować. odwrotna kolejnosć - wyjątkowo niewskazana :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Idź do punktu gdzie ją kupiłeś.... ups, zapomniałem, że stadion x lecia zamknęli :( Sorry, nie pomogę :((

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wietnamiec co sprzedawal skory alinestars juz uciekl do swojej wioski w poludniowej prowincji, wiec mi nie pomoze.

 

mam bana na google wiec myslalem ze jakis MOTONITA mi pomoze :icon_biggrin: :)

 

 

PS: i poleci jakis renomowany zaklad, w ktorym juz czyscil skorke ;]

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

"Gol-Skór" FHU G. Olszewski

01-152 Warszawa

Płocka 34

 

"Pogotowie Skórzane" Pracownia Kuśnierska

Warszawa

Nowogrodzka 18

 

"Renoskór" Centrum Odnawiania Skór

03-734 Warszawa

Targowa 66

 

"Top-Shop" FU

Warszawa

Deotymy 51

 

"Vardexa" E. Chmielewska

00-688 Warszawa

Plater 25/50

 

Czyszczenie i Farbowanie Odzieży Skórzanej

00-403 Warszawa

Solec 30

 

A w ogóle to tu masz linka: http://www.ditel.pl/index.php?kbi=846&kb=S...nie+i+renowacja

 

Daj znać które zakłady przyjmują Odzież Motocyklową :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Klaudiusz.

 

W ogóle jestem zaskoczony że nikt nie regenerował swojej skóry... myślałem że dostane jakieś sprawdzone adresy i rekomendacje. Podzwonie popytam i dam znać jak to wygląda.

 

 

Thanks!

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam ja własnie zakupiłem sobie kurtke retbike'a skóre jestem zadowolony i tak mysle wlasnie co zrobic jak kurtka namoknie nie mowie tu o jedzie parę godzin w deszczu, jak np jadę max 20-30 minut w deszczu coś sie może stać i co polecacie oliwki takie bardziej domowe tłuste preparaty czy może odpowiednie do tego preparaty?

 

witam ja własnie zakupiłem sobie kurtke retbike'a skóre jestem zadowolony i tak mysle wlasnie co zrobic jak kurtka namoknie nie mowie tu o jedzie parę godzin w deszczu, jak np jadę max 20-30 minut w deszczu coś sie może stać i co polecacie oliwki takie bardziej domowe tłuste preparaty czy może odpowiednie do tego preparaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak Ks-rider używam Leder balsam effaxu z Louisa. Insekty usuwam mokrą szmatką. Kombinezon smaruję po każdej jeździe w deszczu. Smaruję na noc całe ciuchy i rano ścieram nadmiar suchą szmatką. Jeżeli chodzi o nieprzemakalność to jestem zadowolony, środek bardzo wydajny, polecam. Nie można jednak przesadzać z ilością bo na czarnej skórze zostają białe ślady w fakturze skóry. Dlatego teraz dokupiłem pastę płynnej konsystencji z czarnym barwnikiem, nawet nie trzeba polerować. Świetna.

Rękawiczki, obojętnie czym posmaruję to i tak po chwili przemakają ale wynika to ze złej jakości skóry.

Edytowane przez Inku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kombiaka traktuje wazeliną :buttrock: Nie ma jak go natłuścić w przerwach jak się nie lata, powiesić w pokoju na 2 dni, wytrzeć i znów powiesić :icon_mrgreen: Efekt super, wygląda jak nówka :wink:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wiadomo wszystkim, że w wyniku naturalnych procesów biologicznych jakim podlega nasz organizm nasze ciała pocą się. Rzecz w tym, że z koszulką, bluzą czy spodniami nie ma problemu gdyż te wrzucamy do pralki a nasze zwłoki pod prysznic i wszystko gra. Problem polega na tym, że kombinezonu skórzanego nie wrzucimy do pralki. Czy macie jakieś sposoby na pranie podszewki kombinezonu, może znacie jakieś zakłady, które takie rzeczy wykonują. Jeśli tak to podzielcie się swoimi doświadczeniami i ewentualnymi namiarami na takie "pralnie podszewki" :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...