Skocz do zawartości

GS 500 nie odpala. POMOCY !


Piotrek992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam nastepujacy problem: podobno mialem niedawno robiona synchronizacje gaznikow w GSie, dzisiaj wyciaglem go z garazu, zapalil jak zawsze prawie od razu chociaz na polu bylo 5 stopni, ciezko bylo mu sie rozgrzac, przejechalem sie 4km, zajechalem pod dom, ale nie chcial trzymac wolnych obrotow, wiec zaczalem krecic sruba do regulacji skladu mieszanki, ktora jest pod gaznikami, jednak braklo mi paliwa. Przywiozlem 5l benzyny, zalalem, po chwili odpalil, jednak nie trzymal dalej wolnych, zaczalem krecic dalej ta regulacja, az zrobilo sie tak ze nie chcial palic bez gazu, a potem calkiem zamilkl. Probowalem roznie przestawiac te wolne obroty ale caly czas zalewa swiece, ktore sa nowe. Nie wiem co jest grane, a pozostal mi tylko tydzien do rejestracji. Prosze o pomoc !

 

 

Aha. Przy kreceniu rozrusznikiem paliwo leje z wezyka od nadmiaru. Zaworki iglicowe do wymiany juz sa.

Edytowane przez Piotrek992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem swiece i zagadal. Niestety, nie potrafie ustawic wolnych obrotow, siedzialem przy tym dobre pare godzin. Ale leje mi z tego nadmiaru strasznie benzyna, wiec gazniki do remontu, zawory tez do regulacji bo cos ze 2x strzelil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem swiece i zagadal. Niestety, nie potrafie ustawic wolnych obrotow, siedzialem przy tym dobre pare godzin. Ale leje mi z tego nadmiaru strasznie benzyna, wiec gazniki do remontu, zawory tez do regulacji bo cos ze 2x strzelil.

 

Zabierz łapy od tego motocykla!!!

Zlec w warsztacie wymiane zaworkow iglicowych, czyszczenie i regulacje gaznikow.

I to wszystko. Co maja zawory do tego ze strzelil 2 razy w wydech... Zalewasz go non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz łapy od tego motocykla!!!

Zlec w warsztacie wymiane zaworkow iglicowych, czyszczenie i regulacje gaznikow.

I to wszystko. Co maja zawory do tego ze strzelil 2 razy w wydech... Zalewasz go non stop.

 

 

Ja się dotąd całe życie zajmowałem 2-suwami typu Jawa, MZ, Simson, więc nie mam pojęcia o 4-suwach w dodatku japońskich. Wiem, że zrobiłem źle grzebiąc tam gdzie nie trzeba, chciałem lepiej a mam katastrofę. W najbliższym czasie zamówie te zaworki i zlece komuś kto się naprawdę na tym zna, żeby jeszcze gorzej nie narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...