Skocz do zawartości

dla tych najmłodszych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

zwracam się do was z prośbą o pomoc.

Ostatnio mojemu koledze, który jeździ motorem urodził sie synek. wpadłam na pomysł, że wspaniałym prezentem byłaby malutka skórzana lub skóropodobna kurteczka "dla małego motocyklisty". i tu zaczął się problem nie mogę nic takiego znaleść. może być już nawet kurtka dla dziecka do lat 3. najwyżej poczeka ;)

Jeśli mogę jeszcze dodać kolega jeździ na chopperze, więc interesuje mnie skóra w podobnym stylu.

Czy wiecie czy taki zakup jest w ogóle możliwy i czy mam szansę dostać taką kurteczkę? przetrzęsłam cały internet i nic...

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

zwracam się do was z prośbą o pomoc.

Ostatnio mojemu koledze, który jeździ motorem urodził sie synek. wpadłam na pomysł, że wspaniałym prezentem byłaby malutka skórzana lub skóropodobna kurteczka "dla małego motocyklisty". i tu zaczął się problem nie mogę nic takiego znaleść. może być już nawet kurtka dla dziecka do lat 3. najwyżej poczeka ;)

Jeśli mogę jeszcze dodać kolega jeździ na chopperze, więc interesuje mnie skóra w podobnym stylu.

Czy wiecie czy taki zakup jest w ogóle możliwy i czy mam szansę dostać taką kurteczkę? przetrzęsłam cały internet i nic...

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

 

Na moto bazarze we Wrocławiu widziałem takie kurteczki, sam chciałem taką kupić, niestety nie wziąłem namiaru.

 

Można też spróbować na eBay http://cgi.ebay.com/Boy-Girl-Child-Motorcy...=item746ac75deb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto bazarze we Wrocławiu widziałem takie kurteczki, sam chciałem taką kupić, niestety nie wziąłem namiaru.

 

właśnie moto bazar... a czy w Warszawie jest coś takiego? nie ma to jak obejrzeć towar i kupić na miejscu. Optymalna opcja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mojemu koledze, który jeździ motorem urodził sie synek. wpadłam na pomysł, że wspaniałym prezentem byłaby malutka skórzana lub skóropodobna kurteczka "dla małego motocyklisty".

 

IMO lepiej jest szukać ubranek typu body, koszulki itp. z motocyklowymi grafikami. Dla mnie żona zrobiła TAKĄ PRZYJEMNOŚĆ - zakup zrobiony na motobazarze w Warszawie; były też inne marki. Synek ma też coś jeszcze "w motocykle".

 

USA to najlepsze miejsce na takie zakupy - http://www.babybiker.com/category.php?display-category=2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc jakiś miesiąc temu u Dudziaka http://www.centrumskorzane.bls.pl/c.p/kole...iecieca.fg.html

 

- widziałem całkiem małe kurtki dziecięce (zdaje sie, ze mniejsze niż w Tarborze), też w jasnych kolorach.

Jest tylko pytanie czy stforkowi będzie w tym wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Cześć, temat trochę stary, ale szybko potrzebuję prezentu dla motocyklisty, któremu urodzę wkrótce córę :) Poszukuję ubranka dla niemowlaka (zwyczajne body albo śpiochy) z motywem motocyklowym. Zaznaczam, że NIE chodzi o profesjonalny kombinezon, tylko gadżet dla dziecka, najlepiej w cenie w granicach rozsądku, czyli ok. 30-50 zł (nie takie: http://www.ducatiakcesoria.pl/body-dzieciece-ducati-para,34767.html).

Czy może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

Czy zdarza się wam jeździć na moto z maluchami? Przewiozłem swojego 8 latka po ulicy i bardzo mu się to spodobało, myślę żeby częściej go gdzieś przewieźć. Mam dylemat dotyczący ubrania. Nigdzie w swojej okolicy nie mogę znaleźć sklepu w którym można by było przymierzyć ubrania dziecięce. Zresztą kupowanie kurtki w tym wieku to wydatek co sezon, myślałem więc o zbroi crosowej lub rowerowej pod/na kurtkę, niestety i tutaj lokalne sklepy się nie popisują gdyż mają na stanie sprzęt dla dorosłych a zboje dla najmłodszych ograniczają się do klatki piersiowej i pleców (nic na łokcie i kolana).

 

Jeśli zdarza się wam jeździć z maluchami, jak rozwiązujecie kwestie ubioru?

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...