Skocz do zawartości

Suzuki RF600R (RF 600 R)


Gość ssimpson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że po tak długim czasie wznawiam temat ale nie chciałem zakładać nowego.

 

Co do twojego pytania godzik77 to nie wiem jak to jest gdy jeździ się na ,,ON". Ja śmigam na ,,RES" i kontrolka miga, a po pewnym czasie zapala na stałe. Fabryka podaje że bak ma 17l w tym 4l rezerwy. Zatem po 13l powinna się palić na stałe. Nie wiem jak jest w praktyce. Sam nie znam jeszcze spalania swojej maszyny ale może ktoś z własnego doświadczenia poda ile zostaje paliwa gdy kontrolka zapali się na stałe? Ile przejeżdzacie średnio na jednym baku?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odświeżając temat...

W mojej cebrze też nie zapala się kontrolka paliwa i żadem mechanik nie potrafi nic zaradzić (albo nie chce się za to zabierać). W każdym bądź razie nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny. Może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapalenie kontrolki a konieczność przełączenia kranika nie jeest i nie będzie ze sobą nigdy idealnie zsynchronizowane,

pozatym ja cały czas jak pamiętam to jeździłem na RES, bo raz przy wyprzedzaniu miałem na ON i zaczęło brakować paliwa, panicznie wtedy poszukiwałem kranika, także wolałem poźniej polegać na kontrolce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wolałem miec włączone na stałe "res" i polegac na kontrolce, strach pomyslec co by sie działo jakby moto zaczeło przerywac w polowie wyprzedzania i jeszcze cos naprzeciw by leciało. u mnie w RF900 moglem zrobic po zapaleniu kontrolki jakies 60-70km ale dla bezpieczenstwa przyjmowałem zawsze ze 50km to max, w rf600 powinno byc tak samo bo spalanie podobne i rezerwa ta sama. ps: ja na pełnym baku smiało robiłem ponad 300km :buttrock: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...