Skocz do zawartości

Buty sportowo turystyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze design AS jest fajny itd ale obecnie już nie idzie w parze z jakością, a szkoda

 

Coś pewnie w tym jest. Natomiast ja jak wyżej powiedziałem, na żaden ciuch narzekać nie mogę. Mojemu koledze w RC-1 puścił szew na plecach na długości około 5 cm. O butach w których poszedł zamek już pisałem. A u mnie nic, ani rękawice, ani kombiak, ani buty nie cierpią na żadne przypadłości. No i nie wszystko mają dobre - kupiłem 3 lata temu kominiarkę Alpiny, ale zwykłą, otwartą, rozleciała się błyskawicznie, napisy tragicznej jakości :rolleyes:

 

idealny przykład to super niezawodne hondy i psujace się kawasaki. sporo się zmieniło w tej kategorii a mity nadal w narodzie żywe.

 

Dobrze, dobrze :bigrazz: Da się przynajmniej wyrwać w dobrych pieniądzach prawie nowego Kwaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pewnie w tym jest. Natomiast ja jak wyżej powiedziałem, na żaden ciuch narzekać nie mogę. Mojemu koledze w RC-1 puścił szew na plecach na długości około 5 cm. O butach w których poszedł zamek już pisałem. A u mnie nic, ani rękawice, ani kombiak, ani buty nie cierpią na żadne przypadłości. No i nie wszystko mają dobre - kupiłem 3 lata temu kominiarkę Alpiny, ale zwykłą, otwartą, rozleciała się błyskawicznie, napisy tragicznej jakości :rolleyes:

Dobrze, dobrze :bigrazz: Da się przynajmniej wyrwać w dobrych pieniądzach prawie nowego Kwaka :wink:

wiadomo ze to nie dotyczy każdej sztuki ale jednym z wymiarów jakości jest własnie poziom awaryjności. tak czy siak czasy sie zmieniaja a niektorzy z mysleniem stoją w miejscu - dobry marketing to podstawa ;)

 

A fakt dzieki deczko opóźnionemu myśleniu w PL można kupić fajna kawe za dobre pieniądze :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czym się różnią poniższe modele ?

http://moto.allegro.pl/forma-buty-szosowe-...1391544972.html

http://moto.allegro.pl/buty-forma-arrow-sx...1386822268.html

http://moto.allegro.pl/forma-arrow-dry-but...1386822223.html

 

Na oficjalnej stronie formy nie ma żadnego info o modelu arrow. Podejrzewam, że któryś model jest starszy/młodszy tylko czy prócz wyglądu jest jakaś różnica ?

Edytowane przez k o b 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować, ale zdecydowałem się na buty OXTAR TCX

 

Wie ktoś jaka jest różnica pomiędzy TCX Evo a TCX SPEED ?

 

 

kiedys TCX nazywał się właśnie OXTAR :bigrazz:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Dzień dobry, cześć i czołem!! :buttrock:

To tak w kwestii przywitania na forum.

 

... a wracając do tematu, to muszę powiedzieć, że ja kwestie wyboru butów ( w której obecnie się znajduję) rozwiązuje w następujący sposób:

znalazłem sklep internetowy, w którym były 3 interesujące mnie modele,

grzecznie i nie owijając w bawełnę porozmawiałem ze sprzedawcą i powiedziałem, że chciałbym kupić jedną parę, ale nie wiem na którą się zdecydować i nie mam gdzie przymierzyć. Zamówiłem więc 3 pary i gość z góry wie że 2 odeśle, a ja będę miał czas i w domu sobie spokojnie przymierze i w każdej pół godz posiedze :D

Jedyny minus tej operacji jest taki, że chwilowo trzeba wyłożyć $$ za 3 pary ` :icon_razz:

 

ps. wybieram tylko między daytoną. Dawno temu miałem i byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam SMX plus z Astarsa ale obecnei je odradzam. strasznie stracily na jakości.

Bart, orientujesz sie czy Plusy maja gore tex? W intermotors twierdza ze nie, a na ebayu wiele aukcji ma w opisie ze tak. Zdarzalo Ci sie ze przemakaly? Pytam sie bo chce je kupic ale jesli nie maja gore texu to zastanawiam sie tez nad modelem Web, bo tam na pewno jest gore tex ale wizualnie mi sie duzo mniej podobaja i wolalbym Plusy. Pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem plusy sa w wersji zwykłej i AIR. o wersji z membrana nic mi nie wiadomo.

 

co do przemakania to juz przemakaja ale przez pierwsze 3 sezony nie było z tym problemu. nawet po całym dniu w deszczu tak wiec jako nówki nie powinny. warto jednak dodatkowo zaimpregnowac.

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu SM-X 3 waterproof z gore-tex,z tego co patrzyłem na stronie firmowej to chłopaki zrobili tak że sportowe są waterproof ale bez gore;

http://www.alpinestars.com/SMX_5_Waterproof_Boot/pd/c/111/np/111/p/224309.html

a turystyczne tyle że inny model mają jedno i drugie;

http://www.alpinestars.com/Tech_Touring_GoreTex_Boot/pd/c/113/np/113/p/233009.html

jeżeli mnie pamięć nie myli to w modelu SM-X 4 było tak jak w moich.

Buty oczywiście polecam,mam je od kilku lat przejechały ze mną ponad 30kkm,z czego jedną traskę 4,5tys km,drugą 6,5 tys km i dały radę. :wink:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim przymierz jedne i drugie i zobacz ktore lepiej leżą . competizione S ma kilku kolegów i sa na prawde zadowoleni tak wiec trzewik w miare sprawdzony

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...