Skocz do zawartości

Szlifowanie asfaltu.


Vatzeque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może i ja się krótko wypowiem...jako,że dzielne plecakowałam zajączkowi w zeszły weekend podczas górskiej wyprawy,mogę z czystym sumieniem napisać,że pięknie zamykał oponki prawie na każdym winklu! :icon_razz:

 

 

No to masz chyba większe jaja ode mnie :biggrin:

 

Za Sanokiem w kierunku Leska są takie fajne winkielki pod górę. Byłem zmuszony życiem pokonać ten odcinek z tyłu MTeka. Daleko było do kolana i zamknięcia, ale obiecałem sobie że to był ostatni raz z tyłu. Wolę zginąć w wypadku jak od zawału.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że pomagałeś koledze Markowi wytargać jego czerwonego fazera 600 ;) Ja nie dałem rady dojechać na ten wyjazd...

 

Dokładnie czerwony Fazer :icon_biggrin:, na szczęście żadna puszka nie jechała. Wiecie jak wrócił? pamiętam że moto nie chciał odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie ale przy polskiej granicy, Jesenik. Z kamerą to popisówa albo jazda na stresie. To sprawdzenie trasy,pierwsza chwila tam :

Jak macie plastiki na kolanach, się wytrą. Jak gumy świeże to się zmechacą jak na torze. Tylko ogień...

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie czerwony Fazer :icon_biggrin: , na szczęście żadna puszka nie jechała. Wiecie jak wrócił? pamiętam że moto nie chciał odpalić

 

 

 

Wrócił bez problemów. Moto postało i zapaliło. Widziałem się z nim przedwczoraj. Jemu nic się nie stało. Fuksiarz. Jak ja się wyłożyłem we Wro na moście (wtedy razem jechaliśmy), to się mocniej potłukłem, choć sprzętu nie zdezelowałem prawie wcale.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...