Skocz do zawartości

przyjme ochraniacze na buty


Tomek_W
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaki masz problem tadeo ?

Czesto sie zdarza, ze ktos z forum ma na zbyciu rzeczy i oddaje...

Yuby podarowal mi kurtke, plecaczek, pas nerkowy i jeszcze kilka zajefajnych rzeczy ktore sa mi naprawde potrzebne z ktorych korzystam i z ktorych jestem mega zadowolony.

Niech kolo sie kreci. Jutro moze mnie bedzie stac by oddac komus nieuzywana kurtke ktora zalega w szafie...

Edytowane przez Dav!doV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzki tupet i bezczelność nie zna granic! :banghead:

 

A ja chętnie przygarnę, jak ktoś ma a nie używa, jakiegoś fajnego turystyka. Najlepiej prawie nowego i za darmo :icon_twisted:

Ale w czym problem? Jak ktoś ma, to mu da, bez zbędnego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzki tupet i bezczelność nie zna granic! :banghead:

 

A ja chętnie przygarnę, jak ktoś ma a nie używa, jakiegoś fajnego turystyka. Najlepiej prawie nowego i za darmo :icon_twisted:

 

 

 

 

nie kumam w czym problem zazdroscisz chłopakowi ze : A) nie wstydzi sie zapytac ?? B) zazdroscisz ze ktos ma i moze dac C) ?? czy w koncu zazdroscisz ze ewentualnie dostanie ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam w czym problem zazdroscisz chłopakowi ze : A) nie wstydzi sie zapytac ?? B) zazdroscisz ze ktos ma i moze dac C) ?? czy w koncu zazdroscisz ze ewentualnie dostanie ??

 

Nie mam nic przeciwko rozdawaniu swoich maneli. Razi mnie tylko sam fakt zapytania. Po pierwsze wypada poczekać aż ktoś będzie chciał oddać, a po drugie, skoro już tak otwarcie pyta, to mógł tez dodać: "w podzience jakiś browarek" itp. Po prostu nie lubię takiego podejścia do życia, że jak potrzebóję czegoś, to zapytam, może mi ktoś da za darmo. Ot i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...