Skocz do zawartości

pierwszy motoocykl kupię


bombki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje pierwszego motocykla.

Interesuje mnie coś w wersji F.

Moje gabaryty to 80kg, 180cm.

Najlepiej jak motocykl będzie z okolic stolicy.

Jako, że jestem świeżak w tych sprawach, zdaję się na Waszą pomoc. Rozważę każdą sensowną propozycję. Czekam na oferty...

 

P.S. Osoby które osobiście nie sprzedają motocykla, ale wiedzą o jakiejś ciekawej propozycji również mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Pare lat juz na moto smigam, ale nie wiem, co to jest motocykl w wersji F :P.

 

Chcesz czopka? Nakeda? Plastika?

 

Jakis limit finansowy? Jakies wymagania co do pojemnosci, mocy?

 

Pzdr

 

Interesuje mnie motocykl sportowy, jak zauważyłem w ofertach plastik ma oznaczenie F, chyba że się mylę, to przepraszam, ale laik jestem.

Pojemność, moc zależna od motocykla, nie jakaś zabawka, ale też coś na czym można się uczyć jeździć z głową, czyli jakaś 500.

Limit finansowy zmienia się z dnia na dzień;) jak pisałem rozważę wszystkie sensowne propozycje

 

Mam cos takiego:

http://www.misiu.spinet.pl/F4/

Rok 2000 cena do uzg

bardzo ładny, podobają mi się CBR-ki, ale uważam że moc za duża dla mnie jak na początek przygody z motocyklami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

No to najlepsze byloby cos w stylu Jajko - Suzuki GSXF 600. Albo ER6F.

 

W plastikach jest luka miedzy 250 a 600. Posredniej 400, czy 500tki nie znajdziesz za bardzo... A ze na 250 nie posmigasz za dlugo ;), to przy rozsadnym podejsciu takie jajko chyba ogarniesz.

 

Sa tam jakies CBR 400 i ZXR 400, ale to sa bardzo rzadkie maszyny.

Jest tez GPZ500, ale to ubrany naked.

 

Pzdr

 

PS

A moze na poczatek cos bardziej szkoleniowego? Na jeden sezon, aby sie naumiec i nie popsuc wymarzonego moto? Owiewki sa dosyc drogie w naprawie ;).

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

No to najlepsze byloby cos w stylu Jajko - Suzuki GSXF 600. Albo ER6F.

 

W plastikach jest luka miedzy 250 a 600. Posredniej 400, czy 500tki nie znajdziesz za bardzo... A ze na 250 nie posmigasz za dlugo ;), to przy rozsadnym podejsciu takie jajko chyba ogarniesz.

 

Sa tam jakies CBR 400 i ZXR 400, ale to sa bardzo rzadkie maszyny.

Jest tez GPZ500, ale to ubrany naked.

 

Pzdr

 

PS

A moze na poczatek cos bardziej szkoleniowego? Na jeden sezon, aby sie naumiec i nie popsuc wymarzonego moto? Owiewki sa dosyc drogie w naprawie ;).

 

myślałem też o GS 500F, tylko mało tego na allegro i nie bardzo mam kogoś kto by mi pomógł ocenić stan motocykla, a zakładam, że tu na forum przynajmniej część ludzi jest uczciwa i sensownie mi doradzi

 

http://allegro.pl/kawasaki-zx6r-2007-rok-8...1217361469.html

ogladałem go i znam jego historie jest godny polecenia

bardzo mi się podoba, ale staram się podejść do zakupu z możliwie zimną głową w tej sytuacji, a to ma ponad 100KM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem też o GS 500F, tylko mało tego na allegro i nie bardzo mam kogoś kto by mi pomógł ocenić stan motocykla, a zakładam, że tu na forum przynajmniej część ludzi jest uczciwa i sensownie mi doradzi

 

 

ogólnie ja polecałbym GS 500 Er5 ... pojeździsz sezon, tanio kupisz, w tej samej cenie sprzedasz, nie ma problemu ze sprzedażą - a trochę ogarniesz jazdę.

Jeśli coś więcej to Jajko ... nic mocniejszego bym nie kupował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ja polecałbym GS 500 Er5 ... pojeździsz sezon, tanio kupisz, w tej samej cenie sprzedasz, nie ma problemu ze sprzedażą - a trochę ogarniesz jazdę.

Jeśli coś więcej to Jajko ... nic mocniejszego bym nie kupował...

właśnie o to chodzi, coś takiego do nauki bym potrzebował, czekam więc na oferty, fajne jak by to był jak to stwierdził Zbychu "ubrany naked" bo takie mi się bardziej podobają;) a dodam że sprawa pilna, bo za jakiś tydzień odbiorę prawo jazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie swietnym motocyklem na ktorym mozna dobrze wyszlifowac umiejetnosci to GS500. Zamiast ER5 polecalbym GPZ500.

GPZ ciezej sie prowadzi od GSa. Jest ciezszy i nieco wiecej mocy. Wg mnie najbardziej wymagajaca 500tka.

 

(Swojego niestety sprzedaje dopiero na wiosne chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

No coz, GSa i GPZty nigdy nie traktowalem, jako motocykli sportowych, dlatego ich nie proponowalem. Ale jesli takie sprzety tez bierzesz pod uwage, to jak najbardziej jestem za.

 

GS jest dosyc malutki, GPZ chyba jest wieksza. Ale ja przy 185cm wzrostu jakos na GSie dawalem rade przez 10 tys.km, wiec czemu nie ;).

 

Bardzo dobrze, ze chcesz rozsadnie podejsc do zakupu. Przy pierwszym sprzecie nie kieruj sie moze tez za bardzo wygladem. Najwazniejsze, aby sprzet nie byl miną. Potraktuj go jako motocykl szkoleniowy, bo chocbys nie wiem jak sie staral, pierwszy motocykl nigdy nie bedzie tym docelowym. Pierwsza maszyna to poligon doswiadczalny, na ktorym dopiero uczysz sie, czego od motocykla bedziesz oczekiwal...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem na początek gs500 ale po obejrzeniu moto kumpla i znalezieniu atrakcyjnej oferty kupiłem gpz500s jako pierwsze moto. Póki co jestem bardzo zadowolony, w swojej klasie cenowej to chyba jedna z lepszych pozycji, szczególnie porównując do er5.

 

Jeśli chcesz kupić jakieś moto najlepiej najpierw go obejrzyj przejedź się- potem możesz zadecydować czym chcesz jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...