Skocz do zawartości

pierwszy motoocykl kupię


bombki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BMW F800 ST a jak wyglada jazda tym dla poczatkujacego. kiedys widzialem gs 1200. ale wielka bestia :icon_biggrin: jesli ten tez jest taki duzy gadarytami to niewiem czy bym sie odwazyl. a wysokosc podczas postoju np: swiatla? ajk ktos ma mniej niz 180 to chyba cienko. tokie zeczy chyba tez trzeba brac pod owage

 

uwagę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kawasaki ER-5, czerwone rok 2000 na sprzedaż. Więcej informacji chętnie udzielę przez telefon 693-440-437.

 

Pozdrawiam ;)

możesz wrzucić jakieś foty, albo link do oferty?

 

 

a jeszcze mam pytanie, bo widziałem, że w Warszawie 18-19.09 będzie bazar motocyklowy na Służewiu, ktoś jest zorientowany czy da się tam coś sensownego nabyć?

 

P.S. Dziękuje wszystkim za pisanie w tym temacie, bardzo mi pomagacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie tam cos nabyć na początek. Ja kupiłem tam swojego GSa jakieś 3 miesiace temu ale od osoby prywatnej, dlatego najlepiej przejsć się po bazarze, popatrzeć na ceny a potem wyhaczyć taniej od kogoś kto przyjechał sprzedać swoje cacko. Często niestety te motocykle przyjezdżaja tam już od dłuższego czasu i czekają na kogoś kto się nie pozna że to kotlet wiec obowiązuje szczególnie na bazarze zasada ograniczonego zaufania.

 

Hejże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci proponuje żebyś sobie dał spokój z 500 kupuj zaraz 600.

Mi też chodziła po głowie tylko 500 ba byłem przekonany że kupię 500 większy sprzęt nie wchodził w grę.

Ale na szczęście znajomi mi to wybili z głowy i dałem się namówić na 600 i powiem ci tak mieli rację, że jak kupię 500 pojeżdżę miesiąc to mi się znudzi i będzie za słaba i pewnie tak by było.

Na koniec powiem że bandzior 600 to był trzeci motor na którym wżyciu siedziałem a daje radę.

pierwszy to był:

Suzuki SV 650 dosłownie się bryknąłem 1km i to wystarczyło abym złapał bakcyla.

drugi moto:

Suzuki GN 250 na którym robiłem kurs kat A

A trzeci sprzęt to moja SUZI

Suzuki Bandit 600 2001r.

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma racje. Jak ma sie troche oleju w głowie(musisz sam sobie odpowiedziec na to pytanie) to tylko 600 tylko cos spokojnego er6n gsf cb. nie plastika!

o głowę się nie boję:) swoje lata mam to i myślenie inne, w wieku 18 lat nie chciałem jeździć motocyklem, bo musiałem dojrzeć do tego. ogólnie chciałbym jeździ kiedyś prawdziwym sportowym motocyklem, ale póki co chciałbym się nauczyć jeździć, a jako, że staram się racjonalnie podejść do tematu, to nie chcę na motocykl do nauki wydać dużej kasy, bo zakładam, że motocykl będę sprzedawał za jakieś 2 sezony to i kasy nie odzyskam, którą teraz włożę, a np. taka ER 6 jest bardzo fajna, ale jednak dość droga w porównaniu np. z GS 500, a i plusem GS 500 jest to, że wszyscy go chwalą, nie widziałem jeszcze negatywnego komentarza do tego motocykla;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gs 500 to prosta konstrukcja. a kawa chyba ma troszke gorsza slawe. a honda cb ? super motocykle. w miare proste i niezawodne.

 

er6 jest fajna ale tylko z prawej strony. a jeszcze jedna rada szukaj z akcesoryjnym kominem bo po jakims czasie itak bedziesz zmienial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gs 500 to prosta konstrukcja. a kawa chyba ma troszke gorsza slawe. a honda cb ? super motocykle. w miare proste i niezawodne.

 

er6 jest fajna ale tylko z prawej strony. a jeszcze jedna rada szukaj z akcesoryjnym kominem bo po jakims czasie itak bedziesz zmienial.

honda CB też fajna, to w sumie albo ona albo GS wchodziłby w grę, a co to komin i o co z nim chodzi:)?

Szkoda tylko, że ten temat stał się dyskusją, przydały by się jeszcze jakieś oferty forumowiczów;), bo z allegro to się boję żeby mi ktoś bubla nie wcisnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z forumowiczów Ci bubla wcisnąć nie może? O losie - forum to nie "jedna wielka rodzina".

I bez przesady z akcesoryjnymi wydechami - do GS500 albo CB? Nawet do którejś z nakedowo-turystycznych 600, które mają służyć do nauki? Nie róbcie chłopakowi wody z mózgu, bo jeszcze skłonny do GSki założyć markowy tłumik zamiast crash padów :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowac moto to jedz z motocyklista. ja kupowalem sam i żałuję przegapiłem masę waznych rzeczy. wez kogos koniecznie i wazne zeby jezdzil czyms podobnym. bo znalezdz fajnego sprzeta trudno, ale jak sie zdecydujesz to koniecznie sciagnij serwisowke lub instrukcje i przestudiuj ja dokladnie: kolor, wyposazenie, typ naklejek dla rocznika,itd. moze sie okazac ze ten nagle ma jakis inny silnik :icon_evil: i raczej polecam kupic od osoby prywatnej, zawsze powie ci prawde(teoretycznie) o histori moto

 

kolega ma racje CRASH PADY muuuuuus. cos o tym wiem :lapad: crash pad-300zł remont z lakierem-900zl

 

tak czy inaczej napewno popelnisz jakies bledy :biggrin: ale napewno drugi zakup bedzie w dziesiatke. pozdro. nic sie nie martw kup tylko z dwoma kolami :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowac moto to jedz z motocyklista.

Bo każdy, kto jest motocyklistą, się zna na motocyklach :icon_twisted:

Weź kogoś, kto wie, na co spojrzeć przy kupnie i jest w stanie na miejscu jakieś niedociągnięcia wychwycić. Na moje wychodzi, że powinien to być mechanik albo kolega przy motocyklach dłubiący.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst, ubawiłem się po moje wydepilowane pachy. :wink:

Wiesz moze sie myle ale chyba statystyki o tl 1000 mowia same za siebie, chlopak chce kupic pierwsze moto dlatego napisalem ze v-ka chyba nie bedzie dobrym rozwiazaniem, przy redukcji do winkla potrafi kolo zablokowac: nawet niepozorna sv 650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...