Skocz do zawartości

INTRUDER VS1400 trochie pytan do użytkownikow


pino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przyjemny motorek,same plusy.

Zawory regulujace luz,zamkniety wal kardana.

A malutkie minusy to slabe zawieszenie z pasazerka hehe...i to okropne pucowanie....

A tak naprawde to naprawde niezawodny i piekny chopper :lol:

 

 

A kolega to niech sobie jakiegos scigacza kupi....i na tor w Poznaniu robic zakrety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, mi też Intruz bardzo przypadł do gustu mimo że jestem przeciwnikiem jazdy nogami do przodu. Może kiedyś kupię takiego i przerobię go na VX1400, może z ramą dużego bandita ... to by było. Jeszcze NOS i byłby szczyt marzeń.

Praca VS1400 jest ... po prostu taka, że chce się słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega to niech sobie jakiegos scigacza kupi....i na tor w Poznaniu  robic zakrety :D

Mam FZR600 i tylko do Poznania kawalek :D

A wracajac do intrudera to jestem b. ciekaw bo to wymazony moto mojego kolegi zaden z nas nigdy nie jezdzil takim natomiast coraz czesiej dochodza nas taki dziwne negatywne opinie. No i chrom ponoc odpada w starszych modelach. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle sie prowadzi ze szybciej jak 70 to w zakret nie wejdziesz itp... :o

 

Maniek nie pisz bzdetów. VS1400 to nie ścigacz, ale jeżeli chodzi o zakręty to nie ma problemów. Jeżeli już to ma typowe wlenie się w zakręt przy małych prędkościach, ale napewno nie ma problemów pow. 70 kaemha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Intrudery ktore mialy po 80 -100 tys km i nic w nich nie odpadalo.

A w moim fakt po 10 tys odpadl chrom,ale to byly podnozki firmy AME ktore mi w ramach gwarancji wymieniono.

Sam przejechalem ponad 30 tys i nic nie bylo.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ludzie Intrudery to najładniejsze i najlepsze chopery na świecie. Osobiście mam 800, ojciec jeżdzi 1400, a wujek jak ja ma 800. Czy jakiś motor ma tak ładną sylwetkę jak one?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Są to najdłużej produkowane chopery bez większych zmian, co chyba dobrze o nich świadczy. Poza tym żadna inna japońska firma nie produkuje już typowych choperów, na polu walki zostały tylko intrudery i sawaszka, którą uważam za najlepszy motocykl w swojej klasie pojemnościowej. Małe twiny przy niej to bezpłciowe bzykadełka. Reasumując, chcesz prawdziwego chopera kup intrudera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He! Ciotka Truda! :D

Moim zdaniem to już jest klasyka. Może już trochę się opatrzyła i dla większości "Catalogue boys" nie przedstawia sobą nic specjalnego, ale po bliższym poznaniu wiele zyskuje.

Zalety: zajebiście ciągnący silnik. Pewnie zaraz dostanę parę zjebek :) od wszelakiej maści plasticzaków, ale pod względem sprintu to jeden z najlepszych motonów jakie znam. Taki traktor z dopalaczem. Przetestowałem go razem z kumplami i mieli poważny kłopot żeby nas dogonić. Z kolei moja kobieta pokochała tylną kanapę VS 1400...

:roll:

Zakręty? No cóż, to nie jest żaden superbike, ale maszyneria nie wykazuje żadnych morderczych instynktów. To po prostu długi i ciężki motocykl. I już. Wali się tylko przy małych prędkościach, a i do tego można się przyzwyczaić.

Trudnością nie do pokonania dla domorosłych mechaników jest synchronizacja gaźników Trudy. Cza wiedzieć jak to robić! :!:

Pzdr

Lazyrider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym żadna inna japońska firma nie produkuje już typowych choperów, na polu walki zostały tylko intrudery i sawaszka, którą uważam za najlepszy motocykl w swojej klasie pojemnościowej. Małe twiny przy niej to bezpłciowe bzykadełka. Reasumując, chcesz prawdziwego chopera kup intrudera.

 

Owszem produkują Honda VT600 i Yamaha XV535 i oba te modele biją Savage na głowę.

 

Co do Intrudera to bardzo fajne moto z niestarzejącą się sylwetką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...