Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmieniaj, chyba, ze na model S 1000 XR

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy możecie mi doradzić w kupnie S1000RR , szukam za i przeciw dotychczas jeździłem K1300R . Lubię winkle i agrafki dalekie trasy , czy dam radę i czy Moto da. Czy warto zmieniać ? Bo jazda ma być przyjemnośćią.

Pozdrawiam

 

Weź motocykl na jazdę próbną. Szybko sam sobie odpowiesz czy to jest to, czego szukasz.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź motocykl na jazdę próbną. Szybko sam sobie odpowiesz czy to jest to, czego szukasz.

Problem w tym , że dają na godz dwie , a ja bym potrzebował na 1000 km w jeden dwa dni.

 

Nie zmieniaj, chyba, ze na model S 1000 XR

 

:crossy:

S1000XR za wysoki dla mnie mam tylko 172 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym , że dają na godz dwie , a ja bym potrzebował na 1000 km w jeden dwa dni.

 

S1000XR za wysoki dla mnie mam tylko 172 cm

 

Ale pewnie zdajesz sobie sprawę, że nie jest to motocykl turystyczny. Na długie przeloty wygodny nie będzie, to oczywiste. Jednym pozycja mocno pochylona przeszkadza bardziej, innym prawie w ogóle. Musisz sam to sprawdzić organoleptycznie, nikt na forum obiektywnie ci tego nie powie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S1000XR za wysoki dla mnie mam tylko 172 cm

 

Przejedz sie ta RR-ka i wszystko w temacie, mysle jednak, ze zadowolony nie bedziesz, nie po jezdzie K 1300 R.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są fajne motocykle innych marek, które świetnie łączą wygodę turystyka z własnościami jezdnymi sportowych maszyn. Np. Z1000SX czy genialny KTM 1290 SD GT. Myślę, że czymś takim powinieneś się zainteresować.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S1000XR za wysoki dla mnie mam tylko 172 cm

 

Przejedz sie ta RR-ka i wszystko w temacie, mysle jednak, ze zadowolony nie bedziesz, nie po jezdzie K 1300 R.

 

:crossy:

Tak to prawda , jak narazie żaden po k1300r mi nie podszedł , zawsze coś . Dla tego go zostawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnościami jezdnymi sportowych maszyn. Np. Z1000SX

 

Tommo

 

Przeciez to chodzti jak mlockarnia :icon_mrgreen: a ten KTM to jak dla mnie troche za narowisty - czytaj snopowiazalka. :icon_mrgreen:

 

Juz K 1200 nie mialo sobie rownych a co dopiero 1300.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym , że dają na godz dwie , a ja bym potrzebował na 1000 km w jeden dwa dni.

 

S1000XR za wysoki dla mnie mam tylko 172 cm

 

Przesada z tą wysokością XR-a. Ja mam 168 i spoko daję radę :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnościami jezdnymi sportowych maszyn. Np. Z1000SX

 

Tommo

 

Przeciez to chodzti jak mlockarnia :icon_mrgreen: a ten KTM to jak dla mnie troche za narowisty - czytaj snopowiazalka. :icon_mrgreen:

Oj chyba coś pomyliłeś. Silnik mega elastyczny i aksamitnie pracujący. Do tego motocykl znacznie sprytniejszy od długiej i ciężkiej K serii.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo, nie jezdzilem nim po update'cie ale pierwszy model to rewelacja nie byl

 

Elastyczniejsze od BMW i tak nie bedzie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem nim test drogowy. na trzecim biegu zwolniłem do 20 km/h po czym odwinąłem na maksa i motocykl bez zająknięcia, równo przyspieszał aż do 177 km/h kiedy weszła odcinka przy 10500 obr. Hamulce w nim też mnie zachwyciły.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy możecie mi doradzić w kupnie S1000RR , szukam za i przeciw dotychczas jeździłem K1300R . Lubię winkle i agrafki dalekie trasy , czy dam radę i czy Moto da. Czy warto zmieniać ? Bo jazda ma być przyjemnośćią.

Pozdrawiam

 

Ja po nawiniętych około 25 tys. km na K1300S kupiłem S1000RR. Ogólnie moto jak na sporta bardzo wygodne i da się nim robić dość długie odcinki bez zsiadania. Nawet wykombinowałem kufry do niej całkiem spore :). Z powodów osobistych sprzedałem, ale moto dawało wiele frajdy z jazdy. W razie czego pisz do mnie na priv ;)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...