Skocz do zawartości

Kamerka na kask


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A warunkiem koniecznym jest HD? Bo w tych pieniądzach to moim zdaniem ciężko będzie coś fajnego znaleźć, no i strata większa jakby się miała uszkodzić.

Ja mam kamerkę o rozdzielczości 720x480 i uważam, że za te pieniądze (całe 75 złotych) to daje bardzo ładny obraz:

http://allegro.pl/ak170-micro-kamerka-szpi...1193034520.html

 

 

 

i faktycznie toto działa nawet dobrze :icon_mrgreen:

Edytowane przez cubamen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

Obraz z tego jest całkiem całkiem przyzwoity. Ile trzyma bateria??

pzdr

He? No przecież pisałem na pierwszej stronie m.in. o ContourHD :)

Ludzie chwalą ten model i filmiki, których jest mnóstwo w sieci też przemawiają za tym.

 

To odpisałeś, że kamerki poniżej 2k nadają się tylko do filmowania wakacji w Egipcie.

Zdecyduj się :)

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ContourHD to naprawdę czołówka. Koleś ją ma i już jeden materiał z niej zrobiliśmy, znaczy leży tak jak go Bozia stworzyła bo nie mam czasu nic z tym zrobić. Jakość nas zaskoczyła na +. Do ęduro jak znalazł a nie każda kamera w takich warunkach będzie chciała fajnie nagrać. Problemem są oczywiście wstrząsy, które sa zabójcze dla filmu. Ta kamera radzi sobie z tym dobrze, jedyny minus to raczej konieczność dokupienia obudowy wodoszczelnej, która bedzie robić za obudowę pyłoszczelną :bigrazz: . Po prostu za szybkę kamery zachodzi kurz co zirytowało nas doszczętnie :rolleyes: . Tak poza tym to w ci*ę sprzęt :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpisałeś, że kamerki poniżej 2k nadają się tylko do filmowania wakacji w Egipcie.

Zdecyduj się :)

no tej do 2 klocków niewiele brakuje :biggrin: i dopiero teraz widzę film amatorski, a nie jakiś na cześć promocji tej kamerki. Obraz jest ok jak na kamerę na kasku, ciekawi mnie czy przymocowana do moto tez daje taki dobry efekt. Ile trzyma bateryjka i jaki jest czas ładowania. Jęsli jest na paluszki to ile chodzi na zwykłych lub na akumulatorach - chodzi mi o tryb ciągłego nagrywania?

Tak jak mówię testowałem tą za 5 klocków i obraz/stabilizacja była taka sama jak z kamerki miniDV za 500 zł, ale widzę że jest jakieś sensowniejsze rozwiązanie.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A warunkiem koniecznym jest HD? Bo w tych pieniądzach to moim zdaniem ciężko będzie coś fajnego znaleźć, no i strata większa jakby się miała uszkodzić.

Ja mam kamerkę o rozdzielczości 720x480 i uważam, że za te pieniądze (całe 75 złotych) to daje bardzo ładny obraz:

http://allegro.pl/ak170-micro-kamerka-szpi...1193034520.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warunkiem koniecznym jest HD? Bo w tych pieniądzach to moim zdaniem ciężko będzie coś fajnego znaleźć, no i strata większa jakby się miała uszkodzić.

Ja mam kamerkę o rozdzielczości 720x480 i uważam, że za te pieniądze (całe 75 złotych) to daje bardzo ładny obraz:

http://allegro.pl/ak170-micro-kamerka-szpi...1193034520.html

Masz jakiś filmik z tym?

 

Edit: Nie doczytałem mam filmik.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem, ze jestem w szoku ogladajac filmiki z kamery MD80..

 

Chcialem kupic HD Go pro a wychodzi na to, ze kupie na razie coś takiego i bedzie git :)

 

http://allegro.pl/ak170-micro-kamerka-szpi...1193034520.html

 

filmiki:

z jazdy:

z montazu:

 

 

ciekaw jestem tylko jak sie to sprawdza w stabilizacji obrazu jak bede robic podjazdy crossem ;)

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu takiej kamery na kask.

Jakiś rok temu już byłem prawie zdecydowany na ContourHD 1080p bo wtedy raczej nie miała konkurencji. Ale były ważniejsze rzeczy na które trzeba było wydać pieniądze.

W tej chwili ContourHD na tle konkurencji nie wygląda już tak dobrze jak rok temu. Polecane są GoPro HD (tej kształt mi nie bardzo pasuje - ale za to jest mała) oraz Drift Innovation 170HD. Ewentualnie nowy Oregon ATC 9000 HD (nie wiem czy jest już do kupienia czy ciągle to tylko zapowiedź).

 

Jest taki sklep

http://www.playextreme.pl/

który ma w ofercie właśnie kamery tego typu. Ceny tych kamer są porównywalne - wszystko trochę powyżej tysiąca złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz próbkę filmu z kamerki za 75 zł nagrany na zawodach w niedzielę, przez komputer na tv 42 cale dla mnie super

 

jak za 77 zł to jakos ok. nawet bez stabilizacji obrazu.. a jak wiadomo na MX troche trzesie...

 

Podaj linka do allegro tej kamerki albo jaki to model bo chce ja na weekend kupic i przetetowac.

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobre sianko mam możliwość załatwienia kamery Go Pro i Go Pro HD.

Chyba najlepsze z Helmetcamów, pobijają wszystkie vHoldr i inne...

Film: http://www.goprocamera.com/videos/channel_flight.php

 

Jak by ktoś był zainteresowany to pisać na PW.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj linka do allegro tej kamerki albo jaki to model bo chce ja na weekend kupic i przetetowac.

kupiłem i przetestowałem ... na razie w samochodzie. Po południu jak mi się uda to jeszcze przetestuje na cebrze. Polecam tylko na wstepie kupic od razu karte 8GB bo jeden 20 min filmik to prawie 2GB. Ważne też aby była to szybka karta bo to też rzutuje na jakość nagrania. Jakość jak w filmikach w netu a w dzisiejszy słoneczny dzień to wygląda prawie jak z mojej starej kamery na miniDV - tzn różnica jest oczywista ale jest dużo mniejsza niż się spodziewałem. Jestem też prawie pewien że obsługa przycisku na szczycie kamerki włączającego nagrywanie w rękawicach będzie niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, co do przycisku to o rękawiczce zapomnieć, przy wciskaniu palcem trzeba dokładnie się wpatrywać czy kontrolka nagrywania miga ,wczoraj koledzy testowali w 4 samochodach ofroudowych w dwu z nich nagrania wyszły zadowalające a w dwu fatalne ciekaw jestem czy jest to spowodowane kartą czy sprzętem,moja kamerka przeżya wczoraj następne zawody z przygodą z wysadzeniem z siodła i połamanym daszkiem do którego była przymocowana,przeżyła przyczym w chwili kontaktu z glebą wyłaczyla się po czym odpaliła ponownie,traktuję ją jako fajną zabawkę oraz królika doświadczalnego,ciekaw będę czyichś doświadczeń w tym temacie,myślę że do motocrossu bateria oraz pojemność karty[jeden bieg ok 1,5g]wystarczy do enduro oraz na szosę żeby zebrać jakiś ciekawy filmik może być mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...