Skocz do zawartości

Kamerka na kask


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja Sony Vegas Pro obecnie 11 konwertuje do avi xvid z dźwiękiem mp3 lub ac3.

 

Do jakiego formatu / wielkosci konwertujesz ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga mam 600zł na kamerkę.

Proszę możecie doradzić co zakupić na szybko, tylko żeby miało w ch... mocowań.

 

Za 600 pln'ow to moze uzywana GoPro, alé tych mocowan to napewno w .uj nei bedzie - leider :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Do jakiego formatu / wielkosci konwertujesz ?

 

:crossy:

 

Sory skrót myślowy ;)

 

-format avi

-codec xvid

-format dźwięku ac3 2 kanałowy jak dodaje muzykę 1 kanałowy jak nie

-jakość w ustawieniach xvid 2 do 4

-film w rozdzielczości 1280-720 przy 60 klatkach o długości 5minut ma ok 150mb-290mb

 

Dla mnie jakość jest wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tylko że jak się tam kliknie dalej to cena dla Europy zamienia się na 449..euro :P mówię o tej black edition bo te inne to żadna atrakcja w porównaniu do gopro2. Trzebaby się do stanów wybrać...

...aczkolwiek po co to komu do szczęścia. Do takiego sobie amatorskiego kręcenia wystarczą starsze edycje a i tak się w pełni nie wykorzystuje ich możliwości. W nowej edycji kusi mnie nowa rozdzielczość (ale znowu, co z tym zrobić, na youtuba za duża :) ) i wbudowane wifi (ale można dokupić zestaw do starszych). Gadżet, przyznaję - fajny, i marketing dobry :) bo ten film powstał na pewno dzięki długiej i drogiej obróbce studyjnej, nie da się osiągnąć takiej jakości, takich kolorów (szczególnie pod wodą) i ujęć bez dobrego wsparcia komputerowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jara mocno 100 fps przy 960p i 120 przy 720p oraz ten pilot. Mój HD Hero pierwszej generacji przy tym wygląda cieńko. Kolega ma HD Hero 2 i trochę zawiedliśmy się czasem pracy na baterii. Mam nadzieje że to poprawią w Black Edition. No i jeśli faktycznie cena w € będzie taką abstrakcją to podziekuję. 400$ brzmi jednak zachęcająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...