Skocz do zawartości

Kamerka na kask


Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze możliwe, żeby różnica jakości była aż tak bardzo na plus dla Sony??

jak to na plus dla sony? Włącz sobie film porównujący Hero 2 Hero 3 i Sony (ten z wybrzeża) w 1080p. Sony jakością jest blisko HD Hero (na plus dla sony) i raczej trochę jej brakuje do Hero2 i 3. Mnie zaskoczyła mała różnica w jakości między Hero 2 a 3. Faktycznie też sony wydaje się mieć lepszą (jaśniejszą) optykę przez co na ciemnych elementach widać więcej szczegółów. Jednak jakością obrazu ustępuję Hero 2 i 3. Trzeba przyznać jednak że patrząc na cene i domniemany czas pracy na baterii warto ją na pewno brać pod uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, tylko czy tylko ja zauważam różnicę w filmach porównujących go pro 2 z 3 gdzie go pro 3 wypada marnie w tych które ją promują

??

 

np.

go pro 3 - świetna jakość, kolory, odwzorowanie barw, balans bieli, dystorsje itp normalnie wzór konspekt.

 

i go pro 3 z testu powyżej - żenada to juz mój skromy telefon kręci lepsze filmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Sony lepiej się prezentuje wg tych porównań.

Domyślam się niestety, że ktoś robiący porównania jest w stanie tak ustawić jedną i drugą, żeby wynik był znany przed rozpoczęciem testów. Trzeba samemu mieć obie kamery i wtedy porównać będzie łatwiej :)

Trzeba czekać, aż jaquzie nakręci jakieś filmiki swoją Sony - wtedy będzie wiadomo czy daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najbliższy sezon planuję kupić gopro 3 black edition. Miał ktoś styczność z tą kamerą, jak długo trzyma bateria i jak ma się sprawa z oprogramowaniem (czytałem, że bateria trzyma krótko oraz o problemach z oprogramowaniem i jego aktualizacja..). Znalazł ktoś jakieś info na necie kiedy pojawi się motorsport edition? Póki co jest tylko zwykła wersja oraz wersja surf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najbliższy sezon planuję kupić gopro 3 black edition. Miał ktoś styczność z tą kamerą, jak długo trzyma bateria i jak ma się sprawa z oprogramowaniem (czytałem, że bateria trzyma krótko oraz o problemach z oprogramowaniem i jego aktualizacja..). Znalazł ktoś jakieś info na necie kiedy pojawi się motorsport edition? Póki co jest tylko zwykła wersja oraz wersja surf.

Mam ta kamerkę i jest za*eb... , bateria może trzymać krótko jak korzystasz z WIFI by ma bieżąco oglądać i sterować obrazem przez komórkę lub tablet , z aktualizacja był problem ale tylko w święta bo za dużo dzieci dostało tą zabawkę pod choinkę :rolleyes: . W hero 3 mają być tylko trzy wersje - white , silver oraz black (najlepsza i najbardziej to ją się opłaca kupić ) nie będzie żadnych moto lub innych wersji (w surf tylko dodali mocowanie do deski- ale z tego już oficjalnie też się wycofali)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najbliższy sezon planuję kupić gopro 3 black edition. Miał ktoś styczność z tą kamerą, jak długo trzyma bateria i jak ma się sprawa z oprogramowaniem (czytałem, że bateria trzyma krótko oraz o problemach z oprogramowaniem i jego aktualizacja..). Znalazł ktoś jakieś info na necie kiedy pojawi się motorsport edition? Póki co jest tylko zwykła wersja oraz wersja surf.

Kupiłem Hero 3 Black Edition przed wyjazdem na narty , niestety nie użytkowałem jej zbyt dużo . Co do baterii to mogę z całą pewnością stwierdzić że wi fi strasznie ją wyczerpuje . Oprogramowania nie wymieniałem więc nic o tym nie wiem . Filmy które udało mi się zrobić są w doskonałej jakości , od tej strony nie ma się do czego przyczepić i z niecierpliwością czekam na wiosnę i filmy motocyklowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, mianowicie posiadam kamerkę Hero 2 i pomieszałem różne zasilacze, może ktoś mi podpowiedzieć który jest właściwy do GoPro Hero2??

może ma ktoś jakieś zdjęcie tej właściwej ładowarki i kabla?

Kabel to kabel, ma pasować i nie ma "właściwego do gopro", taki sam jak do większości aparatów. Poguglaj, znajdziesz.

 

Tak wracając do porównań obrazu z innych kamer i z filmów promocyjnych, to w gopro wystarczy pobawić się chwilę programem do obróbki, trzeba trochę rozjaśnić, trochę poprawić balans kolorów i też będzie ładne. Do gopro można ściągnąć, chyba za darmo, program CineForm, niby właśnie wydany dla tej kamery. Ja korzystam z Vegas Pro, ale to i tak bardziej zabawa, właśnie poprawić kolorki (np. pod wodą) czy wymazać licznik czy tablicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Hero 3 Black Edition przed wyjazdem na narty , niestety nie użytkowałem jej zbyt dużo . Co do baterii to mogę z całą pewnością stwierdzić że wi fi strasznie ją wyczerpuje . Oprogramowania nie wymieniałem więc nic o tym nie wiem . Filmy które udało mi się zrobić są w doskonałej jakości , od tej strony nie ma się do czego przyczepić i z niecierpliwością czekam na wiosnę i filmy motocyklowe .

Ile konkretnie trzyma bateria w zimowych warunkach? Masz standardową czy battery pack?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Mam nadzieję, że bez włączonego WiFi wytrzyma minimum 1,5h, więc battery pack powinien 3h trzymać. Jak dla mnie to takie minimum.. Ktoś posiada jakieś info jak się sprawuje bateria w kamerze sony action oraz gobandit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Różnica między GoPro 2 a GoPro 3 Black Edition są naprawdę spore, zwłaszcza jeśli chodzi o nagrywanie w mniej naświetlonych pomieszczeniach.

 

Jakby ktoś chciał zakupić GoPro lub akcesoria to zapraszam :)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że te czasy pracy na baterii w GoPro3 to jakaś tragedia ... dla mnie 3h na standardowej baterii to minimum co taka kamera powinna wytrzymać. HD Hero bez problemu tyle wytrzymuje, a na boosterze od Sanyo trzyma kolejne 6h. O ile krótki czas pracy na torze to pikuś to na trasie w wakacje gdzie nie rzadko na motocyklu spędza się pół dnia to jakiś dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...