Skocz do zawartości

Kamerka na kask


Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób mocujecie kamerki do kasków aby nie ingerować i nie poniszczyć powłoki lakierniczej hełmu?

Masz w zestawie stopki montażowe na taśmę dwustronną 3M (płaskie i półokrągłe - można osobno dokupić też).

Przylepiasz i trzyma lepiej jak przyśrubowane :) Sprawdzone w różnych warunkach.

Po podgrzaniu (np. suszarką do włosów) i lekkim siłowaniu da się odczepić i przylepić ponownie.

Trzeci raz bym się tego robić nie odważył, ale raz przekładałem taką stopkę na swoim kasku i od tamtej pory trzyma się świetnie.

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dokładnie nie wiem, jaki osprzęt najbardziej mi się przyda, bo oprócz moto, chciałabym kamerkę używać na nartach i desce (a może jeszcze w i gdzieś indziej?). Więc za jakiś czas, zobaczę, co tak naprawdę jest mi potrzebne i ewentualnie wyskrobię jeszcze parę groszy :icon_mrgreen:

 

W najtanszej wersji hero jest tylko jedna stopka ) polokragla ) do monterzu do helmu.

 

W wersji dla zmotoryzowanych jest ich piec ( rouzne ) cena 5 - ciu 24,99,- €, do tego dwa inne uchwyty, i przyssawka 39,- €

 

Do uzywania kamery na desce jest specjalna plastikowa ( okragla ) " stopka " na 3M ile kosztuje nie wiem - nie sprawdzalem.

 

Dodatkowo dokupilem akku ( nie oryginalne GoPro ) za 9,99 €, ladowarke na 230 i 12 V za 9,99 € oraz adakter na gwint standardowego statywu rowniez za 9,99 €.

 

Co do monitora z tylu, to na forum GoPro go nie polecaja, bo zzera dodatkowy porad skracajac filmowanie - jego dlugosc, polecaja za to dokupienie Akku beipack ( dodatkowa bateria z powiekszona oslona wodoszczelna ) za 59,- € - prawie czy nawet 5 h filmowania - tyle, ze karta sie wczesniej skonczy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie, cena dość atrakcyjna, na poziomie niemal połowy gopro.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą? Widziałem wcześniej trochę oprzyrządowania bluetooth dla motocyklistów, ale o kamerach od nich nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena 614 jest tylko na testy dla Dealerów Powerbike, więc czym się podniecać? Cena detal 1249, więc bez dwóch zdań lepiej kupić GoPro,,,

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena 614 jest tylko na testy dla Dealerów Powerbike, więc czym się podniecać? Cena detal 1249, więc bez dwóch zdań lepiej kupić GoPro,,,

To niby dla czego wysłali mi na maila tą informację?? Z dopiskiem żebym do końca lutego potwierdził czy chcę kupić kamerkę czy tez nie??? A żadnym dealerem nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...