Skocz do zawartości

problem K7


gikser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam

 

Mam taki problem ,dotyczy uruchamiania K7 gdy jest ciepły.Motocykl na zimno odpala bez najmniejszego problemu natomiast gdy tylko osiągnie temperaturę około 90 stopni i wyżej nie chce odpalić. Dodam ze nie przyczyna jest słabe aku gdyż kręci jak wściekły.Nie pokazuje żadnych błędów Fi tez się nie świeci w świece nowe,zaworki też oki.Jest tak jakby nie dostawał paliwa mam pytanko czy ktoś miał coś podobnego u siebie.

 

Pytałem o to na forum gsxra niestety nic konkretnego nie dowiedziałem się.Oczywiście jest opcja podłączenia pod komputer ale zastanawiam się czy wtedy usterka wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Pewnie jakis posrany czujnik temperatury czy inne elektroniczne gowno szwankuje i wysyla bledne informacje do komputera.

 

Pzdr

Też mi to przychodzi do głowy.Pewnie ssanie automatyczne i go zalewa gdy czujnik temperatury oszukuje.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie problemik w tym ze go nie zalewa a nie dostaje paliwa,po zdjęciu air boxa widać wtryskiwacze i jak jest ciepły ewidentnie wtryskiwacz nie podaje paliwa. Dodam że czujnik temperatury jest ok dodatkowo chcąc oszukać komp podłączyłem drugi zimny czujnik temperatury gdy silnik był nagrzany i moto nie uruchamiało się, dziwna sprawa jutro będę z tym walczył ale miałem nadzieje że ktoś miał coś podobnego u siebie i liczyłem na jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zmierzyć ciśnienie pompy paliwa oraz zobaczyć czy do wtryskiwaczy dochodzi sygnał zasilający.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę walczył z tym,co do CKPS to go zamieniłem z K4 i nadal nie jest dobrze,dzisiaj włoze CMPS bo będę miał gdyż z K4 nie pasuje.Pompa paliwa tez jest ok,ciśnienie jest takie jak w serwisówce a nawet ciut większe sygnał na wtryskiwaczach tez jest.Mam małe podejrzenie że szwankuje CMPS ale dopiero dzisiaj to sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety kolejna próba niepowodzeniem zakończona ,wymieniłem czujnik na deklu i moto nadal nie odpala na ciepło dobrze ,w sumie zrobiłem 250 km i nic się nie działo zero jakichkolwiek zakłóceń w pracy silnika spalanie tez na normalnym poziomie,jedyny problem to to nieszczęsne uruchamianie na ciepło.Czasem ten sprzęt zapala na gorącym silniku a za chwilkę po zgaszeniu już nie,i trzeba odczekać z 5 może 10 minut i jest oki pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...