Skocz do zawartości

porada dla wielkiego :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem prosić o poradę.

 

Nadszedł czas na zmianę motoru, na sportowy ( ścigacza ;) ), do tej pory latam kreidlerem supermoto 125DD ( nie wiem dlaczego na motorze mam oznaczenie 250DD ) ale na cylindrach wyraźnie opisana jest pojemność 125cm ;]...

 

zastanawiałem się nad kupnem enduro, jednak jako jedynym przemawiającym do mnie jest bmw r1200-gs.

Lecz nie jestem samobójcą i wiem, widze po sobie, że mam za małe doświadczenie jak na tak mocny motor.

 

Generalnie nie było by problemu, gdybym nie miał 201cm wzrostu, dlatego tu zaczynają się schody.

 

Proszę o porade w sprawie jakiś sześćsetek lub podobnych a dużych koników. ( od razu powiem że motory powyżej 1000 mnie nie interesują czyli klasyczny wielki i polecany wszędzie hayabusa odpada....

 

 

Pozdrawiam i czekam na odp

Amos ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystaj z wyszukiwarki, dział sport, turystyk, szukaj w tematach "dużego" albo "wysokiego". było kilka podobnych pytań

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) zastanawiałem się nad kupnem enduro, jednak jako jedynym przemawiającym do mnie jest bmw r1200-gs.

Lecz nie jestem samobójcą i wiem, widze po sobie, że mam za małe doświadczenie jak na tak mocny motor.

(..)

Proszę o porade w sprawie jakiś sześćsetek lub podobnych a dużych koników.

Ja tam bardziej balbym sie tych 'sześćsetek lub podobnych ' niz 12GS.. :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grasz w koszykówkę, albo siatkówkę? bo jeżeli tak to kup sobie te BMW, bo z racji Twojego wzrostu masz pewnie także duży mózg, więc dasz radę.

grałem w siatkówke :)

 

ale nei chce ryzykować.

 

Czy ktoś mi udzieli konkretnej odpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi udzieli konkretnej odpowiedzi ?

Nikt.

BTW: Zastosuj sie do porady, jakiej Ci udzielil Jeszua, wybierz 2-3 'kandydatow', posadz dupe na kazdym, przejedz sie etc., i SAM dokonaj wyboru.. masz w koncu te 20 lat :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grasz w koszykówkę, albo siatkówkę? bo jeżeli tak to kup sobie te BMW, bo z racji Twojego wzrostu masz pewnie także duży mózg, więc dasz radę.

 

 

Wbrew pozorom to wcale nie jest taka wielka maszyna. Nie mam 2 m wzrostu, a jak dla mnie mogłby być wyższy o jakieś 5 cm, przy max położeniu siodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już sześćsetka enduro dla dużego gościa to trampek lub mały sztormiak.

A jak BMW to popatrz na F800GS lub starszy model: R1150GS

 

f800gs jest zauważalnie wyższy od 1200, a z kolei 1150 dużo cięższy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes sie przysiasc do Yamahy XTZ 750 Super Tenere

No i do TDM :)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...