Skocz do zawartości

Zaje*ali mi motocykl! Sv 650s biała


mati_mot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem nie jest dobrze pisać w tym dziale o takich szczegółach jak zapis z monitoringu czy kolor bluzy tego typa. Każdy ma dostęp do tego forum - a jest to chyba najsłynniejsze w necie. Pisz i chętnie poczytam ale dopiero po zakończeniu śledztwa. Niech sie typy upewnią, że nie masz żadnego tropu, wtedy sie wywoła wilka z lasu. Posty typu szukaj na allegro czy na bajzlu są już obstukane z każdej strony od kilku lat i chyba każdy poszkodowany może sobie poczytać w poprzednich tematach o skradzionych sprzętach(swoją drogą polecam giełdy wszystkich motocyklowych gazet i lokalnych np motogratka, czy anonse - brat tak kupił komplet częsci na przekładkę do A6. Oczywiscie od złodzieja sie okazało. Ogłoszenie brzmiało"części A6 +telefon"

 

 

Jak się okazało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lokalizator-gps-alarm-gs...1201287637.html

 

Ktoś chyba to urządzenie już tu pokazywał. Dobre rozwiązanie i od razu mamy wiadomość SMS, gdy motocykl zmienia miejsce pobytu bez nas.

Brecha w łapę i można gonić do motocykla. 419PLN jednorazowego kosztu, to nic w porównaniu ze składkami AC co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli człowiek nie będzie sie spuszczał przed wszystkimi znajomymi nad tym nadajnikiem to złodziej raczej nie będzie się go spodziewał w pojeździe.

Myślę, że ma to zawsze przy sobie :wink:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O kur... :( bardzo Ci Współczuje szczególnie jak patrze na te zdjęcia bo motocykl bardzo zadbany i piekny :( napewno go załadowali na busa za bardzo się rzuca w oczy i na 100% wszyscy jak tylko zobaczyli Twój motocykl to sie na niego gapili tak jak na codzień wiec Ci taksówkarze wiedzą napewno coś... Miejmy nadzieje że nie jest już w częściach a złodziej to ktoś kto sie bardzo napalił i go gdzieś trzyma u siebie był tu już taki przypadek że motocykl sie znalazł bo jakiś napalony gnój poprostu zatrzymał dla siebie nic nie robiąc z nim i za pare dni jeżdził po podwórku :icon_eek: ...Ale niestety pewnie był to profesionalista. Nie zauważyłeś może że ktoś Cie obserwuje od pewnego czasu może...? Nie wiem no czasami sie zdarza ktos podchodzi, patrzy, pyta itp Jakieś auto może notorycznie widywałeś nie wiem no :( CHicałbym Ci jakoś pomóc bo mnie rozwala normalnie w środku jak słysze takie rzeczy i myśle że i mnie mogło to samo spotkać... On juz napewno wcześniej sie czaił i to była najlepsza okazja bo może wiedział że choć jesteś nawet blisko to napewno nie wrócisz zaraz i pyk... Tak w ogóle to co słychać w tej sprawie nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wspołczuje, moto piękny. Sam niedawno kupiłem motocykl i nie wyobrażam sobie żrby ktoś mógłby mi go ukraść. Mam nadzieje, że wkrotce wszystko się wyjaśni. :biggrin:

 

Identyczne moto stoi w Warszawie na jednej z ulic.

Naprawdę wspołczuje, moto piękny. Sam niedawno kupiłem motocykl i nie wyobrażam sobie żrby ktoś mógłby mi go ukraść. Mam nadzieje, że wkrotce wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...