Skocz do zawartości

Zaje*ali mi motocykl! Sv 650s biała


mati_mot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, pomiędzy godziną 21 a 22.30 z parkingu przed katedrą skradziono białą suzuki sv 650s z 2001 roku. Numer rej LUB CJ69, nie wiem co mam powiedzieć...

Jutro wrzucę więcej zdjęć....

 

Numer Vin: JS1AV111100116294

Numer silnika: P503-144338

 

Moto jest koloru białego, a sv-ki z lat 1999-2001 nie były malowane na biało więc jest to nieco specyficzna cecha. Poza tym lusterka były oryginalne i malowane na czarno z niebieską perłą. Piszę to ze względu na to że lusterka do tego modelu to bardzo chodliwy towar ciężko jest gdziekolwiek dostać nawet na allegro więc gdyby coś komuś gdzieś się rzuciło w oczy

 

1-Zdjęcie

 

tel. Kontaktowy 503156717

 

Oczywiscie za pomoc w odzyskaniu nagroda.

 

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję... A miałeś jakąś blokadę, alarm, czy jakiś utrudniacz kradzieżowy? Chyba, że wciągneli ją do jakiegoś busa... Bezczelna kradzież :icon_evil: Wrzuć jakieś numery VIN i silnika - może gdzieś ktoś ją zlokalizuje. Zgłosiłeś na psiarni? Jeśli tak, to co powiedzieli?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na twoim miejscu szukał tego moto na własną rękę, podzwonił gdzie trzeba popytał na głupa czy ktoś czegoś niema do takiego moto. Bo wież mi że policja po za przyjęciem zgłoszenia kradzieży nie zrobi kompletnie nic.

Głowa do góry

 

 

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło qrva! A tak pięknie ją zrobiłeś..... Oby zdechł ten kto się połasił na SV. :icon_evil: Zdechnie ssąc murzyńskiego fiuta. Daleko ode mnie, ale jak ujrzę coś o białej SV to dam znać. Lubię SV i zwracam na nie uwagę na żywo, w sieci, w prasie, a biała to w ogóle będzie skojarzona od razu.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teren monitorowany, to może coś na monitoringu będzie widać. Tule sprzętów kradną, że się w pycie nie mieści. Może jakaś podpucha z moto kumpla??

 

Pamiętam jak niedawno zapodawałeś temat jak odpicowałeś brykę - długo się nią nie nacieszyłeś. Poobcinałbym łapska tym kmiotom.

 

i w Łodzi będziem wypatrywać.

Jeśli zostanie w Polandzie to na 99% znajda się części na bazarze w łodzi który będzie niedługo. Pamiętam jak byłem z 3 lata temu i przy mnie koleś wpadł z policją bo wcześniej wylukał części od swojego XX'a. Sprzedający się tłumaczył że w piątek na kiedy się rozkładali wpadli kolesie i sprzedali mu całe pudło części od XX. Ponieważ tutaj moto jest a'la DUBAI to ktoś kto jest w temacie nie będzie się z owiewkami afiszował, bo wie że temat szybko wypłynie.

http://www.motoweteranbazar.com/

 

Jedyna opcja w dzisiejszych czasach to chyba montaż lokalizatora, bo na AC i tak zostaniesz zawsze wyruchany.

 

powodzonka pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...