Skocz do zawartości

Zaje*ali mi motocykl! Sv 650s biała


mati_mot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, lokalizator jest git, pod warunkiem że działa na falach radiowych a nie sygnale GPS. Sygnał nawigacji łatwo stracić nawet na pace Van`a czy w mocnym garażu. Sygnał radiowy znacznie trudniej zakłócić/przerwać.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonach komórkowych była funkcja GDZIE JEST? W plusie bodajże. Mogłeś sobie sprawdzić gdzie jest dany numer, jeśli wcześniej on wyraził na to zgodę.

 

 

Yyy moje moto nie było w Plusie...Więc mi nie odpisze

;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się - nie ma bata zeby takie moto umknęło

Tak naprawdę to trzeba mieć farta,żeby trafić na swój pojazd. Bardzo mało pojazdów udaje się odzyskać, ale i na naszym forum już ktoś wspominał że odzyskał furkę.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin bezpieczne miasto, posiada monitoring. Na placu katedralnym 3 kamery.

 

1 Katedralna - dalej niz 10 metrów nic nie widać

2 Policyjna - zarejestrowała gościa w białej bluzie. 21.27 wsiada na moto a kamera sie odwraca.

3 Miejska - ustawiona przy folderze z mapą, motocykl stał od niej 2 metry....fajnie ale to atrapa.

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin bezpieczne miasto, posiada monitoring. Na placu katedralnym 3 kamery.

 

1 Katedralna - dalej niz 10 metrów nic nie widać

2 Policyjna - zarejestrowała gościa w białej bluzie. 21.27 wsiada na moto a kamera sie odwraca.

3 Miejska - ustawiona przy folderze z mapą, motocykl stał od niej 2 metry....fajnie ale to atrapa.

 

Pzdr

Heh, ciekawe czy sprawca był tego świadom. Nie zdziwiłbym się gdyby tak było ...

 

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin bezpieczne miasto, posiada monitoring. Na placu katedralnym 3 kamery.

 

1 Katedralna - dalej niz 10 metrów nic nie widać

2 Policyjna - zarejestrowała gościa w białej bluzie. 21.27 wsiada na moto a kamera sie odwraca.

3 Miejska - ustawiona przy folderze z mapą, motocykl stał od niej 2 metry....fajnie ale to atrapa.

 

Pzdr

 

Najciemniej pod latarnią jak to mówią :icon_twisted:

Te kamery to jedna wielka ściema, to samo by było gdyby wszystkie były atrapami a ile taniej :icon_twisted:

A to że się coś uda nagrać jest przypadkiem i szczęściem obsługującego. Co w sumie nie dziwi jeśli ma kilkanaście kamer do obsłużenia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio czytałem ze złodziej nie miał kasku jak kradł ? , a ten miał kask ze sobą? i on odjechał na nim ?

 

Byłem tak blisko miejsca zdarzenia że usłyszał bym jak by go odpalił. Prawdopodobnie bus albo stoczył moto na pobliskie podwale. Kasku nie miał....Nie wierze w to że nikt go nie widział, tym bardziej taksówkarze przy których musiał moto przetaczać. Ale z ich strony cisza jak makiem zasiał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tak blisko miejsca zdarzenia że usłyszał bym jak by go odpalił. Prawdopodobnie bus albo stoczył moto na pobliskie podwale. Kasku nie miał....Nie wierze w to że nikt go nie widział, tym bardziej taksówkarze przy których musiał moto przetaczać. Ale z ich strony cisza jak makiem zasiał.

 

Ja obstawiam że koles/kolesie byli z pobliskich lumpów, niedaleko katedry jest uliczka gdzie mieszka lokalna menelka. Koles chcial na moto polatac, a że ma tylko na taneigo jabola wiec zapierdolil.

Zrobił sie szum i moto pewnie trzyma w jakims garazu czy szopie z nadzieją ze wszystko ucichnie

Miejmy nadzieje ze kolesia podkusi i wyjedzie na ulice.

Z tego co opowiadałeś to nie byli to raczej zawodowcy.

Oni by zroili to tak że na monitoringu byś nic nie zobaczył.

A taksówkarze ??

Mają to w dupie bo po co mają ryzykowac wybitymi szybami czy pociętymi oponami, pozatym większosc z nich to wredne ch*je, źli na cały świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie jest dobrze pisać w tym dziale o takich szczegółach jak zapis z monitoringu czy kolor bluzy tego typa. Każdy ma dostęp do tego forum - a jest to chyba najsłynniejsze w necie. Pisz i chętnie poczytam ale dopiero po zakończeniu śledztwa. Niech sie typy upewnią, że nie masz żadnego tropu, wtedy sie wywoła wilka z lasu. Posty typu szukaj na allegro czy na bajzlu są już obstukane z każdej strony od kilku lat i chyba każdy poszkodowany może sobie poczytać w poprzednich tematach o skradzionych sprzętach(swoją drogą polecam giełdy wszystkich motocyklowych gazet i lokalnych np motogratka, czy anonse - brat tak kupił komplet częsci na przekładkę do A6. Oczywiscie od złodzieja sie okazało. Ogłoszenie brzmiało"części A6 +telefon"

Edytowane przez bryllu

RMZ 450 '09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...