Skocz do zawartości

Wieczór Panieński potrzebni motocykliści


UlaKosia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, przesadzacie. W czym taka przysługa miałaby się różnić od zwykłej nocnej przejażdżki po mieście? Przy okazji można zrobić mini terror, żeby panna młoda wiedziała co traci ;). A może akurat byłaby to okazja do nawiązania jakichś dłuższych znajomości, kto wie :). Czasami warto zrobić coś bezinteresownie. Ja bym nawet był za, z tym że z Tarczyna mam kawałek, a poza tym mój motor wygląda jak 7 nieszczęść i naprawdę nie nadaja się do robienia zdjęć, zepsułby cały efekt :bigrazz:

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, przesadzacie. W czym taka przysługa miałaby się różnić od zwykłej nocnej przejażdżki po mieście? Przy okazji można zrobić mini terror, żeby panna młoda wiedziała co traci ;). A może akurat byłaby to okazja do nawiązania jakichś dłuższych znajomości, kto wie :). Czasami warto zrobić coś bezinteresownie. Ja bym nawet był za, z tym że z Tarczyna mam kawałek, a poza tym mój motor wygląda jak 7 nieszczęść i naprawdę nie nadaja się do robienia zdjęć, zepsułby cały efekt :bigrazz:

 

 

 

 

dzięki za tą wypowiedz

chodź jeden inteligentny :)

* Nie żyje po to by oddychać. Żyję dla dla chwil, które zapierają dech w piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem rozgoryczenia kolezanki? To tak jak ja bym wszedl na forum malowania paznokci i napisal, ze z kumplami chcemy sie schlac w wieczor kawalerski i szukamy pan, ktore nas zawioza z pompa (najlepiej w bikinii) po kumpla a potem na dicho lub do klubu nocnego... Oczywiscie dajemy po 5 zl na paliwo. Podniosalbys pierwsza reke krzyczac: ja ja? Tu nie chodzi o kase i zyski.

Ja zycze powodzenia w poszukiwaniach - na pewno jakis lansiarzy znajdziecie. :)

Napisalas ze chodzi o fajna zabawe - pytanie dla kogo? Bo raczej nie dla tych co was ten kawalek podwioza... Czy moze oni tez sa zaproszeni na wieczor panienski?:)

 

:)

popieram kolegę :)

ale mi wątek dostarczył trochę zabawy :) a koleżanka powinna się zastanowić albo opisze nam co bezinteresownego dla faceta/ów ostatnio zrobiła??? ale takich zupełnie obcych :)

i nie chodzi tu o oddawanie kasy za paliwo ale mogłybyście chociaż zaproponować, że każdy "taksówkarz" dostanie prezent z podziękowaniem albo chociaż zaproszenie na wesele ;)

ale dla mnie to też tak zabrzmiało, jakby kobiety miały w główkach tak poprzewracane, że traktują facetów przedmiotowo...

pozdrawiam, życzę miłej zabawy i więcej szacunku do płci brzydkiej ;)

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak chłopaki mają rację! Nie ma się co bulwersować! Motocykliści to nie taxi na telefon, a na hasło "wieczór panieński" nie poleca jak psy na kiełbaskę! Tym bardziej ze przed wejściem do klubu im podziękujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o taxi tylko o zrobienie fajnego wiczoru Panieńskiego....

ale widocznie liczycie tylko na zyskki a nie na fajną zabawe....

żal......

 

 

:banghead: "Żal" ?? Kobieto źle to rozegrałaś ...

 

Wchodzisz na Forum i już w CZWARTYM swoim poście oceniasz forumowiczów, a w PIĄTYM obwiniasz użytkowników o egoizm. :icon_eek:

 

Zakładając taki temat wiadomo, że jednym sie to spodoba ALE nie wszystkim, a jeszcze inni wyrażą swoją opinię bez pierdolenia się z Tobą.

 

Jak ci tak bardzo zależy na motocyklach to są odpowiednie firmy zajmujące się organizowaniem parady motocyklowej na właśnie takie okazje :icon_rolleyes:

 

Układ to układ, chcecie być wożone to też trzeba coś zaoferować. Dupa to dupa. Praw natury nie zmienisz.

 

Miłej zabawy.

 

I trochę mniej fochów, TFU! Tak jest zdrowiej :bigrazz:

 

 

pzdr

Ciotka.

 

 

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem, Chyba jasne, że mtocyklista czasami chce bzyknać. A bez bzykania nie ma wożenia się na moto ;) :).

 

Układ to układ, chcecie być wożone to też trzeba coś zaoferować. Dupa to dupa. Praw natury nie zmienisz.

 

Ech, dzisiaj to ludziom nawet takie oczywiste rzeczy trzeba napisać.

 

 

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...