Skocz do zawartości

michoa zdał A i to za 1 :D


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

joł :D

japierdziele zdałem za 1 :D normalnie szok od 2 lat myślałem czy iść na to prawko bo B niezdałem 5 razy i porzuciłem jakieś 2 lata temu (myśle wznowić ) a tu elegancko kurs. teoria za 1 razem. praktyka za 1 :D

 

teraz oszczędności leżą czekają będe sie za czymś oglądał :D

 

PS1 pozdrawiam panią egzaminator która swoim wyglądem strasznie mnie rozpraszała :D (kocham cie bejbe)

PS2 ybr 250 jest fajnie elastyczna mnie sie udało ruszyć z 3 z miejsca czego chyba nawet chuck norris nie dokonał :buttrock:

PS3 skrzynia biegów w egzaminacyjnych ybr zawsze chodzi jak w radzieckim czołgu czyli jak nie zaje*** to nic sensownego nie zdziałasz ??

PS4 jestem prawdziwym motórzystą bo B nie mam dalej :buttrock:

PS5 kocham was wszystkich, świat jest piękny

PS6 jutro moge mieć kaca (chyba) ....z 20min pisałem tego posta :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowac, i wklej fote pani egzaminator :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS4 jestem prawdziwym motórzystą bo B nie mam dalej :buttrock:

 

No to gratki. :clap: Jesteś jak wujek Qurim. :biggrin: Trzeba teraz wytrwać w tym błogosławionym stanie i nie dać się zbeszcześcić i zniżyć na samo dno, do poziomu kierowcy samochodu, rynsztok. :icon_twisted:

 

Ja też miałem fajną Panią na egzaminie. Czekając na egz. nie wiedziałem że to egazminatorka, do kumpla mówię "zoba jaki fajny tyłek...." jak przechodziła koło Nas. Jakież było moje zdziwienie gdy wyszła za chwile i wywołała moje nazwisko. :eek: Pewnie ten komentarz pomógł mi zdać. :biggrin:

 

no to teraz swój chiński skÓter spal na stosie, na poczet rozpoczynającej się kariery motórzysty. Albo sprzedaj i kup coś normalnego. koniec ery ujeżdżania "produktu motopodobnego".

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje ;] zbieraj kasę i kupuj xr 600 :D

 

 

,,no to teraz swój chiński skÓter spal na stosie"

 

lepiej go rozsadzić

 

http://www.joemonster.org/filmy/26813/Biodegradacja_skutera

 

:D

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mnie tak łeb nie boli ...

 

teraz będą wycieczki po polsce w poszukiwaniu tego pierwszego poważnego moto buttrock.gif biggrin.gif

 

to jest najgorsze..... zapewne znowu zalicze kilka nudnych bardzo drogich całodniowych wycieczek zamiast weekendu żeby zobaczyć jakąś rozpadająca sie padlinę i wrócić z powrotem :D

 

teraz dozbieraj i kupuj co ci się tam zamarzy (pewnie XR600 j.gif)

 

no sam nie wiem....wkurza mnie ta rama w xr600 że nie za bardzo ,,toleruje'' 2 osoby na siedzeniu także jeszcze nie wiem....napalałem sie na ten motocykl od chyba 2 lat a teraz tak średnio....

 

 

pozatym w cenie do 4-5tys jest taki wybór że chyba z rok będe sie zastanawiał :icon_twisted:

 

Cieszę się Twoim szczęściem bigrazz.gif

 

dzięki

 

Pogratulowac, i wklej fote pani egzaminator icon_mrgreen.gif

 

lepiej nie bo skoro egzaminowała na A to prawko A ma jak jest czynną motocyklistką to może i to forum czytać potem jeszcze jakieś wynikną dziwne rzeczy czy pomówienia i po sądach będzie mnie ciągać :D

 

a fajna była, bardzo mocny makijaż, mocna opalenizna (pewnie solara ale kit) do tego galowy strój, szpilki, taka zadbana 30 w moim typie aczkolwiek ostra :D

 

było nas 5 (aż) 2 kolesi poprawki i nas 3 pierwszy raz. Pani egzaminator spóźniła sie jakieś 30min więc 2 kolesi poszło na plac, ja z 2 typami zostałem i potem było omówienie egzaminu..po nim wszyscy poszliśmy na plac i pani egzaminator do tych 2 typa czemu panów nie było na omówieniu egzaminu a oni sie tłumaczą że byli na 11:40 ze nikt nie przyszedł i poszli na plac, na to ona w takim razie egzamin został już omówiony (a w tym ośrodku jest tak że każdy egzaminator na A ma inne widzimisie...jeden każe najpierw 5 ósemek potem slalom potem górka inny każe zaczynać od górki potem reszta, trzeci ma jeszcze inną wizje ) kolesie którzy nie byli na tym omówieniu mieli oczy jakby kostuche zobaczyli tymbardziej że jeden podchodził 3 raz (ale tym razem zdał )...

 

typ co nie zdał oblał na placu nie sprawdził naciągu łańcucha, miał poprawkę to nie przeprowadził motocykla i koniec nawet na miasto nie wyjechał....

 

ja z kumplem daliśmy też popisówke troche....ja sprawdzałem światła mijania z tyłu motocykla (jako przestroga podam dla przyszłych zdających jak wylosujecie z tych karteczek światła mijania to patrzycie tylko PRZEDNIĄ LAMPĘ ) potem raz mi zgasła przy ruszaniu i takie tam :) całą trase jechałem chyba 35km/h .....

 

a kumpel wylosował światła drogowe i koleś przed nim zostawił moto na biegu, kumpel podchodzi przekręca kluczyk wciska rozrusznik a tu h*j :D i tak myśli co jest ale on złota rączka toi wcisnął sporzęgło wciska rozrusznik h*j ....no to podniósł stopke trzyma sprzęgło, wciska rozrusznik bruuuum i trzyma ręka motocykl i wciśnięte sprzęgło i sprawdza światła, na to pani laska : nie wygodniej na stopce a kumpel yyyyyyyyyyyyyy u mnie w autoszkole było coś zepsute i na stopce sie nie dało :D

 

ale jak patrzyłęm na egzaminy na B (ten sam plac) to tam był pogrom co 10 osoba w ogóle wyjeźdzała z placu, a zdawała chyba co 20 masakra......

 

no to teraz swój chiński skÓter spal na stosie, na poczet rozpoczynającej się kariery motórzysty

 

kibla zostawiam, utrzymanie to 100 rocznie pali 2/100 do transportu kiełbasy na grill czy zwożenia ludzi na grilla albo nad rzeke jest niezastąpiony, natomiast napewno sprzedaje dt80...nie żebym jej nie lubił ale nie mam miejsca na 2 enduro a nie poto zdałem A żeby dalej mieć 8KM pod dupą i jeździć 50 :icon_twisted:

 

Jesteś jak wujek Qurim.

 

nooo i jeszcze myśle troche będe bo nie mam tyle kasy a motór jest priorytetowy mimo że znowu przyjdzie zima i znowu będe płakał jakie życie jest zue że śnieg i ja nigdzie sie ruszyć nie moge :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....natomiast napewno sprzedaje dt80...nie żebym jej nie lubił ale nie mam miejsca na 2 enduro a nie poto zdałem A żeby dalej mieć 8KM pod dupą i jeździć 50 :icon_twisted:

....

 

A mi się wydaje, że zwyczajnie tak jak ja masz dość tej padliny :icon_mrgreen: za 5k spoko znajdziesz XR'e 600 ale nie wiem w jakim stanie :) takie ładne to 10k 11k potrafią mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się dowalili :D ja też na swoim skoczyłem na czerwonym (byłem na wysokości sygnalizatora gdy sie zapalało.... i egzaminator został na swiatłach a ja przejechałem :D :D :D :D

 

Tylko ze ja zdałem i jeszcze mnie pochwalił ze dobrze jeżdżę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że zwyczajnie tak jak ja masz dość tej padliny icon_mrgreen.gif

 

cicho siedź bo juz klątwe rzuciłeś :D wczoraj podchodze mówie przejade sie ..........no i wyciagam zapłon i kopie.... 1....2.....5...15...34... k***a co jest ... zawsze ręka paliła bez ssania a tu klops.... i zapaliła po 20min kopania z czarna chmurą dymu i w sumie nie wiem dlaczego taka zalana była że 5km musiałem zrobić żeby w ogóle zachciało jej sie 5tys obr przekroczyć....

 

w tym tygodniu chyba idzie do kumpla :( będzie mi jej brakować tymbardziej że nic jeszcze nie kupiłem i będe zmuszony endurzyć na chińskiej wunderwaffe :buttrock: kiedyś z nudów wjechałem moim turbo WC na żwirownie, podłożem była wyschnięta glina (jak asfalt taka zaschnięta) i nawet podjechałem pod jeden podjazd (biorąc 3km rozpędu ) zdobywając szacun u ziomów na quadach :D

 

Skoczylem na czerwonym na ostatnich swiatlach icon_mrgreen.gif

 

ja bym nie zdał przez.................... motocykliste :D miałem lewoskręt świeci sie zielone to ja w zółwim tempie ruszam zastanawiając sie komu mam ustąpić :icon_mrgreen: no patrze pas z nad przeciwka czysty, piesi (piersi ??) mają czerwone no to jade jakieś 3km/h zaczynam skręcać kierownice i nagle kurewski huk i niezidentyfikowany obiekt latający przeleciał mi 20cm przed przednim kołem :D po krótkim spojrzeniu okazało sie że to jakiś chopper :) wydaje mi sie że kolega motocyklista jechał ,,troche'' za szybko aczkolwiek miał zielone i jakbym sie z nim zderzył to zapewne mało że bym nie zdał to jeszcze bym płacił za ybr :D

 

dzięki bogu udało sie, nawet dziś na tace dałem :buttrock:

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wkońcu odebrałem plastik po prawie 4 tygodniach :D

 

ogólnie trzeba ganiać za tym prawkiem bo :

po 2 tygodniach oczekiwania pytam w starostwie a oni mi na to że w ogóle papierów nie dostali............ja pojechałem do WORDu a oni do mnie tak : a bo pan ma B niedokończone to my czekaliśmy aż pan B zda żeby 2 razy nie płacić za odbiór dokumentu.......... ja mówie z całym szacunkiem ale nie wiem kiedy B dokończe a w garażu juz od tygodnia motocykl czeka :D i wtedy wysłali i znowu niecałe 2 tyg oczekiwania i jest :D

 

kupiłem crm 125 i latam sobie........przepaść w mocy niesamowita w końcu dt 8KM crm 30KM......

 

szkoda tylko że pogoda tak sie zjebała już nie licze ile razy przemokłem coś czuje że będe chory ale jazda na moto jest jak narkotyk :D człowiek siedzi w kołchozie cały tydzień i myśli kiedy weekend i będe latał :D

 

oby egzamin w życiu był równie dobrze zdany (o ile nie płaciłeś D.gif)

 

ja to raczej rozsądny jestem, bardzo wolno sie ucze jeździć w terenie bo jestem bardzo ostrożny........3/4 jazdy na crm125 jade z prędkościa 50-60km/h bo czekam za kumplem na dt :D pozatym przy obecnej aurze przy 90km/h jest strasznie zimno..... pozatym wiecznie mokro a ja oponom crosowym na asfalcie nie ufam :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...