Skocz do zawartości

Szukam kogoś latającego na Trialu.


kamikazemario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieeeń dooobryyy!

 

Jak wyżej w temacie. Czyli chodzi o to, że strasznie mi się podobają te sprzęty i ten sport. Ci co byli kilka ostatnich wakacji pod rząd w Myślenicach napewno dobrze to rozumieją :bigrazz: Nie miałem okazji nigdy pojeździć czymś takim, i jestem ciekaw czy to sport rzeczywiście dla mnie. W terenie jeździłem trochu motocyklami crossowymi i enduro, ale chciałbym spróbować, czy może trial jest dla mnie odpowiedniejszy. Gdyby był ktoś tak miły i pozwolił mi chwilkę spróbować sił na swoim sprzęcie byłbym wielce rad i oczywiście bym się odwdzięczył :flesje:

 

nie wiem czy to odpowiedni dział na takie pierdoły, ale lepszego nie znalazłem.

Edytowane przez kamikazemario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był ktoś tak miły i pozwolił mi chwilkę spróbować sił na swoim sprzęcie

Już widzę te tłumy walące drzwiami i oknami, żeby swoje zarąbiste specjalistyczne maszynki użyczać obcej nigdy nie jeżdżącej czymś takim osobie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te tłumy walące drzwiami i oknami, żeby swoje zarąbiste specjalistyczne maszynki użyczać obcej nigdy nie jeżdżącej czymś takim osobie ^^

 

No na trialu nie jeździłem, ale chciałbym tylko wspomnieć, że jednak umim jeździć motocyklem i kilka maszyn nietrialowych w życiu już dobrze objeździłem(a nawet zajeździłem :biggrin: ). Zresztą nie ma co tak gloryfikować trialówek, technologicznie są tak samo specjalistyczne jak wszelkie maszyny crossowe :bigrazz:

 

Może w Sherco w Nowym Targu dało by się zorganizować jazdę próbną LINK

 

Fenk ju, spróbuje tam coś załatwić;)

Edytowane przez kamikazemario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na trialu nie jeździłem, ale chciałbym tylko wspomnieć, że jednak umim jeździć motocyklem i kilka maszyn nietrialowych w życiu już dobrze objeździłem(a nawet zajeździłem :biggrin: ).

Z całą pewnością umiejętność schodzenia na kolano przyda Ci się przy czymś takim ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem okazje przejechać sie trialówką ale po równy dość ternie, dziwnie sie tym jechało , dwusuwowa ćwiartka o dużym momencie , praktycznie brak siedzenia i dziwna jak na pierwszy raz pozycja za kierą mnie troche zniecheciła i po krótkiej rundce dałem sobie spokój z ujezdzaniem tego gas gas`a (chyba ) ale niewątpie , ze w tych motocyklach siedzi ogromny potencjał , wystarczy spojrzeć na to co wyczyniają nimi zawodnicy. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo. Zwłaszcza trial halowy i ładnie zbudowani Panowie w bardzo obcisłych kombinezonach. Mniam. Niestety zazwyczaj do momentu aż skończą jeździć i zdejmą kaski ;)

 

Temat nam schodzi dziwnie na jakieś erotyzmy :bigrazz: Hmm, ale mnie owi Panowie w obcisłych gatkach w ogóle nie pociągają, za to te maszynki choć niepozorne dają rade bardzo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nam schodzi dziwnie na jakieś erotyzmy Hmm, ale mnie owi Panowie w obcisłych gatkach w ogóle nie pociągają, za to te maszynki choć niepozorne dają rade bardzo

Nie temat lecz Asieńka znowu zaczyna fantazjować, chyba jest niewyżyta :) Ciekawe co sie z tymi warszawskimi samcami dzieje (wyjechali ?) że dziewucha w takim stanie, hahahahahaha. Teraz w spokoju czekam na wirtualny lincz na różowo ;p Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się przekonać czy będzie Cię to jarało możesz spróbować trialu rowerowego na początek. Wychodzi o wiele taniej, bezpieczniej i można bawić się w mieście. Umiejętności i kondycję nabytą na treningu potem wykorzystasz na motocyklu. To co umiesz do tej pory na niewiele Ci się przyda w trialu (chyba, że trenowałeś równowagę i wolną jazdę). Bawiłem się 2 lata w trial rowerowy - super sprawa. Tu możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie temat lecz Asieńka znowu zaczyna fantazjować, chyba jest niewyżyta :) Ciekawe co sie z tymi warszawskimi samcami dzieje (wyjechali ?) że dziewucha w takim stanie, hahahahahaha. Teraz w spokoju czekam na wirtualny lincz na różowo ;p Pzdr.

Jakie "znowu"? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjechali samce z wawy, ale to stara dupa już jest i tyle, jak jesteś bogata to ew. można byłoby pomyśleć, bo niedługo chce sobie moto kupić ;)

A co do trialu to kumpel trenuje i łatwo nie jest... Wiele osób się podnieca przy oglądaniu, ale po wejściu na sprzęt często zmieniają zdanie...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się przekonać czy będzie Cię to jarało możesz spróbować trialu rowerowego na początek. Wychodzi o wiele taniej, bezpieczniej i można bawić się w mieście. Umiejętności i kondycję nabytą na treningu potem wykorzystasz na motocyklu. To co umiesz do tej pory na niewiele Ci się przyda w trialu (chyba, że trenowałeś równowagę i wolną jazdę). Bawiłem się 2 lata w trial rowerowy - super sprawa. Tu możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda

 

Pozdro

 

 

 

A tak z ciekawości. Ile opanowałeś takich gadżetów z pierwszego filmiku po 2 latach nauki?? Nie mów ze skakałeś tak po murkach jak ten koleś np? :eek: Ja ledwo przełaże przez płot, a on sobie razem z kotami po nich jeździ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MacAskill`a brakowało mi duuużo :bigrazz: Gość jeździ od dziecka a ja zaczynałem późno mając 23 lata. Wskakiwałem przodem z krótkiego rozbiegu na 90cm, bokiem na 80cm a zeskakiwałem z około 2,5m

Generalnie szybko się uczyłem i gdyby nie kontuzja to pewnie dalej bym się w to bawił.

Jeździłem na tym a to jeden ze skoków

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...