Skocz do zawartości

Zlot forumowy


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, swego rodzaju tradycją, stały się spotkania w ostatni łikęt września w Borkach. Czy nie znudziła się wam ta miejscówka? Mam propozycję na bieżący rok, aby spotkać się w wyżej wymienionym terminie w Kozienickim Centrum Kultury Rekreacji i Sportu http://www.kckris.pl/index2.php

Osobiście z Jurim obczailiśmy tę miejscówkę w ostatni łikęt i przyznam, że jest tam całkiem sympatycznie. Oprócz fajnego miejsca na zakwaterowanie i konsumpcję, same Kozienice są ciekawym miejscem do szwendania się pieszo lub przejażdżkę motongiem do np Rezerwatu Królewskie Źródła http://www.pionki.pl/index.php?id=47&a=47 . Na terenie ośrodka znajduje się amfiteatr, gdzie my Go Naked! jak również kapela DiboS60 moglibyśmy również zagrać, nie wykluczone, ze program dałoby radę rozszerzyć o jeszcze jedną motocyklową kapelę ;) Jest miejsce do konkursów - wolna jazda, toczenie beczki ect. De facto miejscówka doskonale swym położeniem i wyposażeniem nadaje się na zorganizowanie imprezy motocyklowej :)

Co Wy na to?

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł!

Na ten rok nie ma chyba jeszcze żadnych ustaleń, prócz luźnej listy na forum. Do zlotu jeszcze całe 2 miesiące. Osrodek w Kozienicach bardzo sobie chwale i polecam (domki murowane). Do tego koncerty 2 forumowych zespołów? Ja jestem bardzo na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pedałujcie za bardzo ;) To jest luźna propozycja, chcę poznać zdanie forumowego grona, na dodatek propozycja przygotowania tego eventu na przyszły rok jest dość rozsądnym rozwiązaniem. Na dzień dzisiejszy wszyscy przyzwyczajeni są do Borek, dłuższa dyskusja służy takim projektom :) Można ewentualnie zrobić dwie imprezy, Borki jak zwykle na jesieni, a Kozienice późną wiosną/wczesnym latem maj/czerwiec ;)

Pomyślcie nad tym, a skoro Borki w tym roku są pewne, to sam chętnie przyjadę, bo 2 imprezy przegapiłem ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu, może dołącz sondę? :icon_rolleyes:

 

Borki to tradycja, ale Kozienice też nie są złe; jeździłem tam swego czasu na obozy studenckie (naukowo-wypoczynkowe :flesje: ). Może rzeczywiście dwa niezależne zloty to jest pomysł.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borki to Borki i tego będę się trzymał. Taka świecka tradycja jest i niech zostanie.

W Kozienicach można zrobić imprezę wiosenną albo październikową, jeżeli pogoda dopisze. Ze strony ośrodka wynika, że warunki mieszkalne są cieplejsze, niż borkowe :icon_twisted: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...