Skocz do zawartości

Szukam chętnych na kurs doskonalenia jazdy w CSP


-lisio-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są już konkrety. Termin kursu to 4 i 5 wrzesień. Na razie kompletujemy listę. Odliczamy do 16-tu i zamykamy listę, proszę się dopisywać. Wszyscy którzy się odezwali dostaną info na PW

1) -lisio-

2) Łukaszenko

3) Mietek

4) Fidel

5) Piekarz

6) Maro78

7) dervozavilus

8) tango

9) screech

10) Tomek J.

11) Hero

 

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już konkrety. Termin kursu to 4 i 5 wrzesień. Na razie kompletujemy listę. Odliczamy do 16-tu i zamykamy listę, proszę się dopisywać. Wszyscy którzy się odezwali dostaną info na PW

1) -lisio-

2) Łukaszenko

3) Mietek

4) Fidel

5) Piekarz

6) Maro78

7) dervozavilus

8) tango

9) screech

10) Tomek J.

11) Hero

12) ovvero

13) ovvero (będzie nas dwóch)

Edytowane przez ovvero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) -lisio-

2) Łukaszenko

3) Mietek

4) Fidel

5) Piekarz

6) Maro78

7) dervozavilus

8) tango

9) screech

10) Tomek J.

11) Hero

12) ovvero

13) ovvero (będzie nas dwóch)

14) arturXJ

15) piecyk

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) -lisio-

2) Łukaszenko

3) Mietek

4) Fidel

5) Piekarz

6) Maro78

7) dervozavilus

8) tango

9) screech

10) Tomek J.

11) Hero

12) ovvero

13) ovvero (będzie nas dwóch)

14) arturXJ

15) piecyk

16) krzywer

 

Myslalem, że wcześniej sie dopisalem przez komóre, ale teraz patrze, ze jednak nie, więc...rzutem na taśmę :)

 

 

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wstępnie zamknięta. Jakby któryś z zapisanych miał rezygnować niech da znać na PW. W niedzielę wyjeżdżam do Chorwacji i mam zamiar wrócić ok 20.08. Wtedy będę po raz kolejny kontaktował się z instruktorem, bo z tego o wiem to jakieś zaliczki trzeba będzie wpłacać. Po moim przyjeździe do Polski proponuję małe spotkanie organizacyjne gdzieś w W-wie w celu dogadania szczegółów. Pozdrawiam. Marcin

 

Prawdopodobnie na takim szkoleniu będe ja i ekipa z wołczyna we wrześniu. Też Legionowo i to samo miejsce. Nie znam terminu,ale wrzesień. Może się zobaczymy :)

Nie sądzę, motodrom i plac apelowy CSP ma być zarezerwowany tylko dla uczestników tego kursu. Pewnie termin masz późniejszy

 

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wstępnie zamknięta. Jakby któryś z zapisanych miał rezygnować niech da znać na PW. W niedzielę wyjeżdżam do Chorwacji i mam zamiar wrócić ok 20.08. Wtedy będę po raz kolejny kontaktował się z instruktorem, bo z tego o wiem to jakieś zaliczki trzeba będzie wpłacać. Po moim przyjeździe do Polski proponuję małe spotkanie organizacyjne gdzieś w W-wie w celu dogadania szczegółów. Pozdrawiam. Marcin

Tylko pamiętaj, że bez piwa to organizowanie nie idzie :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oni posiadają jakąkolwiek wiedzę i umieją ją przekazać?

Pytam dlatego, że kilka lat temu mój znajomy szkolił właśnie "instruktorów policyjnych" i cytuję "z tymi cepami nie da się pracować".

Nie sądzicie, że lepsze szkolenie zapewni ktoś, kto wyczynowo dosiada motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oni posiadają jakąkolwiek wiedzę i umieją ją przekazać?

Pytam dlatego, że kilka lat temu mój znajomy szkolił właśnie "instruktorów policyjnych" i cytuję "z tymi cepami nie da się pracować".

Nie sądzicie, że lepsze szkolenie zapewni ktoś, kto wyczynowo dosiada motocykla?

Rozumiem, że Twój znajomy pracuje we Francji, bo to tam byli szkoleni instruktorzy. Jak się chcesz przekonać czy dobrze uczą to spróbuj uciec w Warszawie policjantowi na motocyklu. Szczęścia życzę. Pzdr

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Twój znajomy pracuje we Francji, bo to tam byli szkoleni instruktorzy. Jak się chcesz przekonać czy dobrze uczą to spróbuj uciec w Warszawie policjantowi na motocyklu. Szczęścia życzę. Pzdr

 

To nie jest argument ;)

Sprobuj mi uciec na miescie heh ;)

 

Bylem w CSP na jakiejs otwartej imprezie i generalnie nie popadalbym w huraoptymizm.

Napewno mozna sie czegos nauczyc, ale na niekture tematy instruktorzy mieli conajmniej dziwne teorie [np. usztywniac rece przy hamowaniu ;)].

 

Plus taki, ze mozesz potem na miescie spotkac nowych znajomych ;)))

Kurs trwa dlugo, bo nie da sie go skompresowac, wiec nie liczylbym na megaprogres po skroconej nauce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak,że umiejętności jakie tamtejsi instruktorzy przekazują nam to są raczej nastawione na konkretny rodzaj motocykli jakimi śmigają policjanci? Ktoś ich tez szkolić musiał, a jak śmigają na 2-3 modelach moto to może pod te konkretne modele mają umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Bylem w CSP na jakiejs otwartej imprezie i generalnie nie popadalbym w huraoptymizm.

Napewno mozna sie czegos nauczyc, ale na niekture tematy instruktorzy mieli conajmniej dziwne teorie [np. usztywniac rece przy hamowaniu ;)].

 

Plus taki, ze mozesz potem na miescie spotkac nowych znajomych ;)))

Kurs trwa dlugo, bo nie da sie go skompresowac, wiec nie liczylbym na megaprogres po skroconej nauce.

Tak jak napisałem w pierwszym poście. Szukałem osób które jeżdżą sezon lub dwa i chcą się trochę doszkolić. Instruktorzy szkolą do jazdy po mieście i domyślam się że faktycznie po 12 h nie zostaniemy mistrzami w Moto GP ale pewnie coś się zawsze wyniesie z takiego kursu (może jakąś część od policyjnego motura :bigrazz: ). Widziałem policjantów śmigających na moto na jednym z kursów dla Ruchu Drogowego i naprawdę nieźle im to szło. Ja niestety puki co to jestem leszczem i miszczem prostej, brak mi jeszcze dużo techniki dlatego staram się zorganizować taki kursik dla ludzi takich jak ja. Uważam że warto inwestować w takie szkolenia, bo można później zaoszczędzić na lakierniku czy lekarzu. W skrajnych przypadkach na grabarzu. Pozdrawiam wszystkich

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piwo stawia Fidel za wykreślenie Krzywera z listy :flesje: :biggrin:

O to to to to to :bigrazz:

Ja dopiero późnej zauważylem ten fakt, ale cóż - zapisać się - zapisałem.

 

I nie szukajcie dziury w calym. W tym wszystkim chodzi o to, żeby sie dobrze bawić, a przy okazji nauczyć czegoś, co kiedyś być może uratuje dupsko.

Czuwaj.

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...