Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1996 - kat. B i T :) w pierwszym podejściu

2004 - kat. A także w pierwszym

Obydwa egzaminy wygladały dość ciekawie, szczególnie część praktyczna. Ten pierwszy pojechałem z egzaminatorem do jakiegoś jego kumpla na obrzeże miasta i prawie godzinę czekałem na niego. Był 9 stycznia wiec miałem w Kaszlu mieć zapalony silnik żebym nie zmarzł (dość dokładnie cytuję :) ). Ten drugi, część praktyczna, objechany właściwie ośrodek szkolenia dookoła, jakiś kilometr i po egzaminie.

Ale wtedy to były jeszcze czasy sprzed tego całego cyrku z kamerami w samochodach itp. - było po prostu normalnie.

Edytowane przez Kaszpir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B - 1994, za pierwszym. Wówczas kurs na A przerwany z powodu kontuzji nogi (w aucie dało radę jeszcze operować pedałami, na motocyklu niemożliwe już było podpieranie się), więc przerwa, szkoda...aż do:

A - 2004, też za pierwszym razem.

 

W obu przypadkach tego samego dnia testy i jazdy, bez rozdrabniania się z terminami. I poszło :) .

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepą jeździłeś? Od dziś jesteś moim idolem :icon_mrgreen:

 

Nie, Starem 200. Kiedyś w dawnych czasach jak miałeś kategorię BiC oraz praktykę w jeździe z przyczepą potwierdzoną zaświadczeniem to zdawało się tylko egzamin praktyczny z jazdy z przyczepą. Ja otrzymałem takie zaświadczenie z wojska gdzie między innymi woziłem czołgi. Zestaw drogowy ważył 76 T więc przejazd ulicami miasta z pustą przyczepą Starem był dla mnie spacerkiem. :biggrin:

 

Fajnie być idolem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem za pierwszym razem na kategorię A1 wczoraj :D

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta motorowerowa

teoria 21/25

praktyka zdana za drugim razem za pierwszym tak pojechałem,że lepiej nie mówić teraz mam 15 lat i zastanawiam się nad A1 oraz exc 125 lub innym podobnym

Edytowane przez gixer1100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na B za pierwszym razem.

Na A za drugim 2 tygodnie temu :). Pierwszy raz oblałem na placu za największą głupotę, czyli nieobejrzenie się przy ruszaniu. Za drugim poszło już jak po maśle, aż sam bylem zdziwiony :). Teraz tylko czekać na wiosnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...