Skocz do zawartości

ZDRADZIŁEM KTMa!


pro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Tak, tak, stała się rzecz niesłychana. Maciej, znany wam jako pro; zagorzały fanatyk KTMa zmienił motor na... Yamahę. Nie wiem co mnie podkusiło ale stało się.

W moim garażu już jutro rano zawita Yamaha YZ250F z pełnym wydechem FMF 4.1 Powerbomb, bajerancką okleiną, kanapą antypoślizgową, tuningowanym silnikiem i masą innych bajerów.

 

Co do odczuć z pierwszej jazdy, jeszcze na nieustawionym zawieszeniu i wydechu Akarovicia jest całkiem nieźle chociaż wjeździłem się już w KTMa.

 

No cóż, pozostaje zerwać plakaty KTMa ze ścian, sprzedać ubrania i można zmienić religię :D

 

Pozdro, a fotki wkleję wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tak, tak, stała się rzecz niesłychana. Maciej, znany wam jako pro; zagorzały fanatyk KTMa zmienił motor na... Yamahę. Nie wiem co mnie podkusiło ale stało się.

W moim garażu już jutro rano zawita Yamaha YZ250F z pełnym wydechem FMF 4.1 Powerbomb, bajerancką okleiną, kanapą antypoślizgową, tuningowanym silnikiem i masą innych bajerów.

 

Co do odczuć z pierwszej jazdy, jeszcze na nieustawionym zawieszeniu i wydechu Akarovicia jest całkiem nieźle chociaż wjeździłem się już w KTMa.

 

No cóż, pozostaje zerwać plakaty KTMa ze ścian, sprzedać ubrania i można zmienić religię :D

 

Pozdro, a fotki wkleję wkrótce

Gratuluję, widać że niektórzy ludzie z wiekiem dojrzewają i wiedzą co lepsze ;)

Dla mnie Yamaha to wzór niezawodności, dlatego od dawna jeżdżę ze znaczkiem kamertonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Yamaha to przede wszystkim tanie i łatwo dostępne części. Pakowanie w KTMa po kilkaset złotych miesięcznie, tylko dlatego że ciągle się coś sypało stawało się uporczywe i mało opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git. Cieszy mnie Twoje szczęście. :biggrin:

 

Szacun za zdradę. Ja bym się nie odważył. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie żeby się pozbyć HD, ale obawiam się moralnego kaca po zdradzie. Myślę że mógłbym nawet skoczyć z mostu gdy zbraknie sił. Nie wiem czy bym psychicznie wytrzymał przesiadkę na japonię. :biggrin: Chociaż M109R kusi swoim wyglądem....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, co prawda czuję się trochę jakbym jechał na szarym sprzęcie, bo chociaż może zabrzmieć to głupio, jadąc na KTMie czułem się kimś wyjątkowym (a to może dlatego że remont silnika wart był połowę motocykla:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i u mnie masz szacun :D

 

PS w czym yzf jest lepsza od crf w tym samym roczniku ?? czy poprostu miałeś bliżej tą yzf niż jakąś dobra crf ??

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie napalałem się na nowego KTMa SX-F, ale stwierdziłem że wolę kupić coś używanego za połowę tej ceny i resztę pieniędzy zainwestować w dodatki i wódkę :cool: . Na tę YZ250F trafiłem zupełnie przypadkowo, a nadarzyła się okazja. Motor praktycznie nowy, od nowości przejechane 45 motogodzin, cała masa dodatków, wydech FMF, po przeglądach z pełną dokumentacją za GROSZE.

Wczoraj dłużej polatałem i jeździ mi się dużo lepiej niż na KTMie, dzisiaj czeka mnie jeszcze pierwszy w tym roku wypad na tor i to na nowym sprzęcie więc zobaczymy co z tego będzie :crossy:

 

PS. Co do CRF to latałem tylko 450, którą zresztą mam na sprzedaż za dobre pieniądze (info na priv), podobno 250 są strasznie kijowe, no i jakoś nie pociągają mnie dwa wydeszki z tyłu :)

Edytowane przez pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...