Skocz do zawartości

Padla panewka Yamaha R1 RN01


wojtekr1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podjalem decyzje o zakupie silnika,skoro wiekszosc tak twierdzi,a co do linka z silnikem na allegro to koles ceni go 4tys. zl bo juz dzwonilem. Pewnie sobie poczekam zanim trafie cos rozsadnego.

 

Dzieki wszystkim za porady. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem tutaj:

http://shop.ebay.co.uk/i.html?rt=nc&Part%2...d=p3286.c0.m282

 

I obserwuj ten portal co dzień.

 

Na forum są ludzie którzy wożą moto z UK, może i silnik by Ci przywieźli.

 

Nie pękaj z cenami. Używany silnik do Harley`a kosztuje 8-15 tyś PLN. Bez sprzęgła i skrzyni biegów.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś szukał innych źródeł w UK to tu masz więcej:

http://www.google.pl/#hl=pl&q=bike+breaker...148c35b08626777

 

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek a Ty jestes z Qpą kolega? Czy go znasz,że go od parcha wyzywasz, kiedy nawet nie pisze nic do Twojej osoby pierwszy? Prosisz sie o liścia takiego,że smarkami brode obrzygasz. A już sie przekonałeś,że parę osób tutaj ze stuntpoland to nie tylko internetowi kozacy. Wiec radzil bym sie zastanowić nad słowami.Bo troch wstyd dostać klapsa w twarz na publicznej imprezie, kiedy nie zdążysz sie już wytłumaczyć

Edytowane przez ks_kierda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jeździło tylko sobie stukało??

 

trzeba było na tym spokojnie jeździć, myślę byś jeszcze pojeździł ze 3 miesiące na tym,

 

nie wiem jak mocno to waliło...

 

 

digidy jestes mocny, piszesz bzdety, nie opłaca sie remontowac silnika zostaje tylko zakup uzywki, szukaj innej opcji niema, a przynajmniej sie nie kalkuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek a Ty jestes z Qpą kolega? Czy go znasz,że go od parcha wyzywasz, kiedy nawet nie pisze nic do Twojej osoby pierwszy? Prosisz sie o liścia takiego,że smarkami brode obrzygasz. A już sie przekonałeś,że parę osób tutaj ze stuntpoland to nie tylko internetowi kozacy. Wiec radzil bym sie zastanowić nad słowami.Bo troch wstyd dostać klapsa w twarz na publicznej imprezie, kiedy nie zdążysz sie już wytłumaczyć

 

wiesz smarku co to jest groźba karalna?

czyżbyś był aż tak głupi aby nie wiedzieć?

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące na trefnej panewce. :biggrin: Zwykle uszkodzona panewka = za mało czasu żeby zdążyć wyłączyć silnik ruchem jednego palca. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo ciekawa i pewnie rzadko spotykana. Wymieniana byla skrzynia biegow juz w tym silniku. Zostal wlozony srut w wal korbowy zeby zdjac kolo zamachowe(sciagacz byl dorabiany),co sie okazalo sruta nie wyjeto co spowodowalo brak smarowania na tych panewkach. Srut przeszedl w kolo panewki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek a Ty jestes z Qpą kolega? Czy go znasz,że go od parcha wyzywasz, kiedy nawet nie pisze nic do Twojej osoby pierwszy? Prosisz sie o liścia takiego,że smarkami brode obrzygasz. A już sie przekonałeś,że parę osób tutaj ze stuntpoland to nie tylko internetowi kozacy. Wiec radzil bym sie zastanowić nad słowami.Bo troch wstyd dostać klapsa w twarz na publicznej imprezie, kiedy nie zdążysz sie już wytłumaczyć

 

kolego znajdź sobie stałą partnerkę bo hormony Ci głowę rozsadzają...

 

Przepraszam, ale gdzie admin i ban za groźby?

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem juz osobsicie dwie R kiz 1 i 6 z podobnego z rocznikow 2002 i 2006 , obydwie zajechane panewki , w R1 korba powiedziala dzien dobry. Do tego jedna R6 z uszkodzenie gniazda zaworowego badz zaworow na 1 garnku - wiec chyba jednak te silniki tak maja . Szukaj silnika, koles do R1 z twojego rocznika znalazl w 2 tygodnie, ten od 6 szukal pol roku.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powroce jeszcze do tematu,bo znalazlem przez przypadek jakas nowa metode i sporo pozytywnych opini na jej temat- Wibrostykowe napawanie,a oto link :

 

http://www.korczynski.pl/index.html

 

Co o tym myslicie???? oddac tam wal i kupic do tego nowe oryginalne panewki?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...