Skocz do zawartości

Cafe Racer


Rekomendowane odpowiedzi

Te zdjecie co kammi12 wstawił jest z opola, ostatnio ogladałem go na żywo, robi wrażenie, brakuje tylko błotnika z przodu, kolega nie zdążył go dokończyć lakierniczo. Moim zdaniem jeśli cafe racer to tylko w tę stronę, natomiast z sporta to street (czy jakoś tak?).

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama featherbed, alu tank, brytyjski Twin, bębnowe hamulce i stożkowe wydechy....esencja CR`a. :clap: Marzenie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama i silnik sa z tego samego moto - Norton Atlas.

Ten sam silnik z inna rama i pochylony cylindrami w przod nazwano Norton Commando.

Jako ciekawostka - silnik zaprojektowany przez Berta Hopwooda zrobiony byl jako 2 cyl 500 z moca nie przekraczajaca 20 kilku koni.

Bez zadnych znaczacych zmian konstrukcyjnych tylko przez rozwiercanie i zwiekszanie cisnienia sprezania wyciagnieto z niego w modelu Combat 60 KM.

Zywotnosc silnika spadla jednak ponizej 10 tys km miedzy remontami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz silnik od hajki posadzić w nowej ramie, to na tym forum jest zawodnik ktory zbudował niezle zakreconego draga na badzie zx-12r i mysle ze on Ci moze cos doradzić

nick : Szkudlar

 

Szkudlar to go tylko kupił

konstruktorem jest niejaki Gilu :lalag:

 

co do kogoś, kto dałby radę zrobić ramę to np konstruktor tego sprzęta

Goldson

mieszka w sumie niedaleko Ciebie :bigrazz:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mmm...Spondon. Poezja. Mają spory wybór ram i podzespołów.

 

http://www.google.com/images?hl=pl&source=...l=&oq=&gs_rfai=

 

Harris też nie gorszy, ale nie wiem czy do Hayki coś robią.

https://www.harris-performance.com/website/...Frame_Kits.html

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...