Skocz do zawartości

Nawigacja Lark


Lalka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w fakcie reklamowali promocję, w której będzie można zbierać kupony dodawane do gazety od 10 do 17 czerwca, by na koniec odebrać nawigację Lark Free Bird w promocyjnej cenie za 249 zł.

 

Sugerowana cena rynkowa tego urządzenia to 370 zł.

 

 

Czy warto się starać o zakup tej nawigacji w promocji z Faktem?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zerknij sobie na allegro, np tu http://www.allegro.pl/item1057624871_nawig...ep_faktura.html lark rozblokowany, nowy za 175pln, więc raczj się nie opłaca

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę na to odpowiedzieć tylko, że wstydziłbym się kupować fakt i przyznawać się publicznie do jego czytania. Nawet ja by dodawali tą nawigację za darmo to i tak bym nie kupił tego szmatławca.

 

Heniek, średnio mnie to interesuje...

 

 

Cichy, ten model z faktem do akurat 50.1 SE

wg. specyfikacji zawiera:

 

"MapaMap EASY 6.4

Budynki w centrum Warszawy, Krakowa, Poznania

198 841 (POI) w tym 1783 fotoradary

1260 szczegółowych planów miast i miejscowości

3D

Ścieżki rowerowe i szlaki turystyczne

1,7 miliona punktów adresowych

416 940 kilometrów dróg ogółem

oraz Wrocławia

3D Edition

 

1GB Pamięć wbudowana

64 kanałowy odbiornik GPS"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Od czasu gdy mam Omnię, 16 giga pamięci, wgrana najnowsza automapa, zapomniałem o nawigacji, za którą kiedyś dałem w ch... siana, potem w ch... siana za aktualizacje i tak niedoskonałych map Blaupunkta. Nawet przez ten telefon nie rozmawiam, bo mnie wk..., używam tylko jako nawigacji.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli jest to Lark 50.1 - na Allegro dostaniesz go za ~350 zł z przesyłką.

 

Nie wiem ile ten Fakt kosztuje, bo przeglądam tylko fakt.pl ze względu na świetne tytuły. Ostatnio mój ulubiony "Poduszka chciała mnie zabić". Możemy założyć, że koszt papierowego wydania to 2 zeta. Czyli finalnie nawigacja kosztuje 263 zł więc "zarabiasz" na tym 87 zł.

 

Generalnie nawigacje Lark są w porządku. Sam do wczoraj jak ukradli mi z samochodu :banghead: miałem najtańszą wersję i spisywała się bez problemów. Nie mam tylko pojęcia jak funkcjonuje wbudowana MapaMap, bo korzystałem z innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie tego odblokowanego np. z linka którego podawałem wyżej. Ta mapa w wersji easy to straszne g.wno. A tak wgrasz sobie co będziesz chciał, wiele map i podpowiedzi co i dlaczego warto/niewarto kupić znajdziesz na forum mynavia.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fyi - AutoMapa rozwiązała współpracę z Larkiem i zakończyła wsparcie programowe dla tych produktów.

 

"Obecnie żadne urządzenie marki Lark nie posiada aktualnego certyfikatu AutoMapy, dlatego też nie możemy zagwarantować, że produkty te będą poprawnie funkcjonować z najnowszymi wersjami AutoMapy – tłumaczy decyzję Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy"

 

info z 11/06/2010

Edytowane przez skandynaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fyi - AutoMapa rozwiązała współpracę z Larkiem i zakończyła wsparcie programowe dla tych produktów.

 

"Obecnie żadne urządzenie marki Lark nie posiada aktualnego certyfikatu AutoMapy, dlatego też nie możemy zagwarantować, że produkty te będą poprawnie funkcjonować z najnowszymi wersjami AutoMapy – tłumaczy decyzję Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy"

 

info z 11/06/2010

Automapa w wersji 6.2.0 dziala bezproblemowo.

6.5 jeszcze nie wgrywalem bo caly czas beta wersja...

A co do navi to czy zablokowana czy tez nie to mozna sobie wgrac mapke na karte pamieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...