Skocz do zawartości

Speedday Tor Poznan


qunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

wybieram sie na speed day na tor 14 czerwca i tak czytam w tym regulaminie że limit głośności dla amatorów wynosi 98db - czy jest to tylko na papierze czy na prawdę mnie nie wpuszczą jeśli mam więcej?

Jeżdżę gsxr 750 k1 oryginalne kolektory plus końcówka Arrow w sumie nie jest to jakieś przeraźliwie głośne, ale nie wiem czy się zmieści. Można głośność zmierzyć na stacji diagnostycznej w ogóle? Czy może "poprosić" patrol policji :). Jak już zapłacę to było by dość nieprzyjemnie jakbym nie pojeździł.

 

Wybiera sie ktoś w ogóle na ten trening? Sa jakieś wymagani oprócz zdemontowania lusterek i stopki?

 

Z góry dzięki!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby to było wymagane. Ja jadę 29-go.

 

Ok dzięki za info. Nie byłem jeszcze na takim wolnym treningu -dwa lata temu jechałem w pretendencie i tam musiałem trochę pozmieniać. Lusterka i kierunki sobie myślę i tak ściągnę.

 

Edytowane przez qunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler domowej roboty :bigrazz: Taki ścigant i nie wie o co kaman? :icon_eek:

 

Póki co to ze mnie ścigant jak z koziej dupy na torze byłem raptem raz ;), w poprzednim sprzęcie miałem fabryczny także nigdy nie zgłębiałem tematu bo dawał 94db. Jak możesz mi wytłumaczyć jak to zrobić będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druciaki do czyszczenia garów wkładasz w puchę

na końcówkę możesz naciągnąć puszkę po piwie i ściągnąć opaską zaciskową

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druciaki do czyszczenia garów wkładasz w puchę

na końcówkę możesz naciągnąć puszkę po piwie i ściągnąć opaską zaciskową

 

I co przechodzi takie coś? Dzisiaj próbowałem rożne rzeczy tam wkładać głownie rury różnej średnicy - może nie udało mi się znacząco wyciszyć, ale na takiej jednej nagwintowanej rurze od kaloryfera to był taki agresywny chrapliwy pomruk jak z daytony 675 - rewelacja! Chyba se zostawię to rursko w tym wydechu. Zadziwiające co człowiek może przez przypadek odkryć :) Spróbuje też i tego waszego wyciora do garów choć przyznam że na początku myślałem że sobie jaja robicie.

To jakieś nieporozumienie żeby wydech wyciszać na tor - chore normalnie!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie takie coś

 

http://allegro.pl/item1059599278_tlumik_su..._600_01_k1.html

 

kasa niewielka a spokój i pewność wjazdu bezcenne.

 

Do tego samego wniosku doszedłem - kupiłem nieco drożej, ale jest bez ryski. Na tabliczce mam 95 db przy 6225 tyś i choćby nie wiem co w tego Arrowa wsadzić to nie będzie taki cichy. Temat niniejszym uważam za zamknięty :)

Edytowane przez qunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kierwa jego mać. 29-go czerwca wypadło z kalendarza. Dorzucili to do treningu z 12.07. Czyli obecnie najbliższe terminy, to właśnie 12.07 , 13.07 (lub zapis na oba te dni).

 

Tym samym pytam - może ktoś z forum reflektuje? Zawsze weselej. Może ekipa z tej Kubalonki czy Nowodworu ? ; )

 

 

PS. qunio, jak było? Jakieś refleksje? Wyniki na stronie są, pochwal się który to Ty : )

 

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...