Skocz do zawartości

Zajebistosc 18latka!


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten który najbardziej świeci-najszybciej gaśnie :) 7 sezon w trakcie a ja dalej sie uczę...nie uwazam sie za ''masta rider'' :D ciagle sie ucze :-)

Pozdrawiam

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten który najbardziej świeci-najszybciej gaśnie :) 7 sezon w trakcie a ja dalej sie uczę...nie uwazam sie za ''masta rider'' :D ciagle sie ucze :-)

Pozdrawiam

 

Z całym szacunkiem ale jaki to sezon mogłeś mieć w wieku 13 lat? Sezon - to brzmi dumnie :biggrin: .

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się mówi, ale jazda od dziecka na crossówkach, czy czymś podobnym też potrafi wyszkolić wiele odruchów.

Sam jeżdżę od 13. roku życia bodajże i to Komar z tym jego latającym wahaczem jako pierwszy nauczył mnie panowania nad tyłem w zakrętach (dlatego teraz nie jeżdżę "na pałę" na zakrętach, tylko "czuję" co mi się dzieje z tyłem).

 

Jak to ktoś powiedział, musisz się wywalić, żeby się nauczyć, z tym, że lepiej zacząć w młodym wieku od byle gówna, niż mieć 18 i zaczynać jak opisywany koleś :D I tak dobrze skończył, bo mógł to zrobić np. na ulicy i wpaść pod samochód i po człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm- soulreaver, zacząłem w wieku lat 14 jeździc sprzętem o pojemnosci 50ccm i skrzyni 5 biegowej po zatłoczonych ulicach stolicy a w sobote stukneło mi 21 lat. Bądź co bądź ale nauczyłem sie ''obycia'' w ruchu i podstawowych manewrów. Nie jestem małolatem co na pierwsze moto kupił R6 i cwaniaczy na prostej. Mam olej w głowie i ogarniam temat :crossy: Najbardziej lubie dymać jeźdźcow na maszynach o wiekszej pojemnosci :icon_mrgreen: Sprawia mi to niebywałą radoche :icon_twisted:

Serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm- soulreaver, zacząłem w wieku lat 14 jeździc sprzętem o pojemnosci 50ccm i skrzyni 5 biegowej po zatłoczonych ulicach stolicy a w sobote stukneło mi 21 lat. Bądź co bądź ale nauczyłem sie ''obycia'' w ruchu i podstawowych manewrów. Nie jestem małolatem co na pierwsze moto kupił R6 i cwaniaczy na prostej. Mam olej w głowie i ogarniam temat :crossy: Najbardziej lubie dymać jeźdźcow na maszynach o wiekszej pojemnosci :icon_mrgreen: Sprawia mi to niebywałą radoche :icon_twisted:

Serdecznie pozdrawiam

to fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać że nawet w UK polscy kierowcy "świecą" rozumem, umiejętnościami i kulturą. Brytyjska policja już "Nas" zna dobrze i wiedzą czego się spodziewać po polaczkach za kółkiem. Od wejścia PL do EU tamtejsza policja zanotowała spory wzrost ilości zdarzeń z udziałem pijanych kierowców. Kilkadziesiąt % z tego to..... :biggrin: :banghead:

 

Inny przykład, akurat "samochody" - znajomi z osiedla wyjechali do UK. Nakupowali sobie stare, mocne samochody typu 3-litrowe Omegi czy inne Subaru, jeden z nich jedzie sobie po %, wyprzedza go fura, ten daje w gaz i "przytrzymuje" gościa który chwilę po tym pakuje się na wysepkę, zawija na latarni i ginie. Polaczkowi nie popuścili na szczęście, dostał wyrok za "głowę". :clap: U Nas posiedziałby kilka latek, stracił prawko i nic więcej.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm- soulreaver, zacząłem w wieku lat 14 jeździc sprzętem o pojemnosci 50ccm i skrzyni 5 biegowej po zatłoczonych ulicach stolicy a w sobote stukneło mi 21 lat. Bądź co bądź ale nauczyłem sie ''obycia'' w ruchu i podstawowych manewrów. Nie jestem małolatem co na pierwsze moto kupił R6 i cwaniaczy na prostej. Mam olej w głowie i ogarniam temat :crossy: Najbardziej lubie dymać jeźdźcow na maszynach o wiekszej pojemnosci :icon_mrgreen: Sprawia mi to niebywałą radoche :icon_twisted:

Serdecznie pozdrawiam

 

Czyli jednak jesteś z@jebisty, gratuluję :icon_mrgreen:

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...