Skocz do zawartości

Zajebistosc 18latka!


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam olej w głowie i ogarniam temat :crossy: Najbardziej lubie dymać jeźdźcow na maszynach o wiekszej pojemnosci :icon_mrgreen: Sprawia mi to niebywałą radoche :icon_twisted:

Serdecznie pozdrawiam

Po twojej wypowiedzi można sądzić , że olej może i masz , ale mocno przepracowany już!

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm- soulreaver, zacząłem w wieku lat 14 jeździc sprzętem o pojemnosci 50ccm i skrzyni 5 biegowej po zatłoczonych ulicach stolicy a w sobote stukneło mi 21 lat. Bądź co bądź ale nauczyłem sie ''obycia'' w ruchu i podstawowych manewrów. Nie jestem małolatem co na pierwsze moto kupił R6 i cwaniaczy na prostej. Mam olej w głowie i ogarniam temat :crossy: Najbardziej lubie dymać jeźdźcow na maszynach o wiekszej pojemnosci :icon_mrgreen: Sprawia mi to niebywałą radoche :icon_twisted:

Serdecznie pozdrawiam

 

 

 

Podejrzewam że ci których 'dymasz, mają troszkę więcej oleju w główce i nie jeden z nich wydymał by

.

cię na torze, :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis zboczony sie temat zrobil, kazdy kazdego chce dymac. Dobrze chociaz, ze z olejem to poslizg bedzie :)

Ja pewnego razu sam sie wydymalem wlasnie na mokrym. Wychodzilem z ronda, odkrecilem manetke i w polaczeniu z opona ktora nie trzymala, tyl uciekl.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...