Skocz do zawartości

Zajebistosc 18latka!


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sestorme

W Anglii dzien deszczowy, brzydko, zimno. Do pracy jade wiec samochodem. Zaraz o przyjezdzie uswiadamiam sobie, jakie to ciekawe opowiesci uslyszalem w zeszlym tygodniu. Kolega, Chris od tego tygodnia jezdzi na Full Driving Licence! Chlopak wyjezdzil juz setki tysiecy mil bez prawka, wiele widzial czego to ja nie widzialem. No oplywa zajebistoscia i przepelnia go doswiadczenie. Motor - oczywiscie, CBR 600 rocznik... '96! Na przerwie na papieroska zapowiada, ze zabierze jedna dziewczyne na przejazdzke, juz na przerwie obiadowej. Przeciez wzial specjalnie dla niej kask! Dopowiedzialem tylko:

 

-Chlopaku, jest mokro, uwazaj co robisz.

-E tam, nie raz w takich warunkach jezdzilem, doskonale wiem co robie...

 

Coz, ja moze i jezdze 5 lat, pewnie wielu z was nazwaloby mnie gowniarzem, czy nawet ostatnio moim ulubionym tekstem, XBOXem i ze sam gowno widzialem - fakt, pewnie widzialem niewiele. ale ten gnoj to przerasta wszystkich, dla niego jazda na nakedzie to zbrodnia przeciwko motocyklom. Dla niego kazdy, kto nie ma prawka pierwszy dzien i nie jezdzi scigaczem gowno wie.

 

Zgadnijcie co sie stalo? Gleba z pasazerem, gdzies przed swiatlami. A NASZ ZAWODONIEC NIE WIE DLACZEGO SIE WYPIERDOLIL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. No to popłynął. Młodzi angole nie grzeszą ilorazem IQ. Pracowałem w Londku jako kurier prawie 3 lata. Rotacja ludzi była spora, było kilku takich Chris`ów. :biggrin: Ale nie tylko na plastikach. Jeden na Gillera Runner 180ccm do której moja GS500E nie miała startu, jeden na Jetforce II a inny na Varadero 125. :biggrin: Każdy z nich był prze-kozakiem, i każdy z nich kilka razy w miesiącu kleił moto za pomocą "sticky back tape". :biggrin: :banghead: Chociaż dwóch Chris`ów było w porządku, ale to byli kierowcy Van`ów i na prawdę mieli na imię Chris, jeden i drugi. Moim mega-guru był Phil - gość który od 20 lat śmiga jako kurier moto. Mógłby być moim ojcem, a jak wpadliśmy razem na drogę to terror nie mały był. Policja mogłaby Nas zamknąć za sianie terroru, extremalnie niebezpieczną jazdę i w ogóle totalne olewanie przepisów, a My jechaliśmy "lajtowo" cały czas mając spory margines bezpieczeństwa. :buttrock: Ot, taki chill-out. Z centrum Londka na IV strefę na północy 18 minut. Metrem jedzie się trochę ponad 20. :icon_mrgreen:

 

Pozdrów tego Chris`a od londyńskich kurierów moto. Powiedz mu że jest ich idolem i chcieliby autograf. :icon_twisted:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cymboł jakich wiele

 

Policja mogłaby Nas zamknąć za sianie terroru, extremalnie niebezpieczną jazdę i w ogóle totalne olewanie przepisów, a My jechaliśmy "lajtowo" cały czas mając spory margines bezpieczeństwa. :buttrock: Ot, taki chill-out. Z centrum Londka na IV strefę na północy 18 minut. Metrem jedzie się trochę ponad 20. :icon_mrgreen:

 

 

ty też widzę hardcore :eek: :buttrock: :icon_mrgreen:

 

jak ja zrobię prawko to od razu kupuję gixera 1200 czy jaki on tam jest i jeżdżę, jestem super kierowcą i w ogóle ogarniam życie

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

Dobrze, ze dziewczynie nic sie nie stalo. Mi osobiscie sie wydaje, ze kretyn depnal przedni i zatrzymal kolo. Pewnie szlif jak ch*j, beka w pracy byla ze szok, a to i tak luz, bo wiekszosc jeszcze miala urlopy pobrane aby sobie dlugi urlop wolnym poniedzialkiem przedluzyc. Jutro bedzie miec chlopak lipe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...