Skocz do zawartości

Sx 450 czym to się je


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci radze weź sx 450 . Bynajmniej poczujesz moc a EXC mozna powiedziec ze to sprzęt dla dużych dzieci . Sx sprawuje się świetnie w lesie ,żwirowni no i na torze

Twoja wypowiedź świadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o różnicach między sx a exc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź świadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o różnicach między sx a exc.

popieram

 

Zrobię tak przed kupnem przejadę się sx i exc i zdecyduje to mnie bardziej kręci . A jak to jest z mocą exc ? Bi nigdzie nie moge sie doczytac

Problem w tym że musiał bys się przejechać na obydwu motorach i w lesie na jakiejś dłuższej trasie i na torze. Wtedy był bys w stanie stwierdzić. Z doświadczenia wiem że tor wiekszość przerasta i wolą sobie jakąś traskę zrobić. :)

Poza tym obawiam się że przy tak krótkim kontakcie z tymi sprzetami nie będziesz w stanie ocenić co Cie bardziej bawi.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci radze weź sx 450 . Bynajmniej poczujesz moc a EXC mozna powiedziec ze to sprzęt dla dużych dzieci . Sx sprawuje się świetnie w lesie ,żwirowni no i na torze

 

Rozumiem że kumplami jesteście, i znacie sie jak łyse kunie. Skoro radzio już dorosły to niech nie bierze exc, to sie zupełnie nie nadaje do lasu :banghead: , na piaskownice itp. zwłaszcza 520/525 wszędzie spuchnie. 450 tez wymięka, za słabe to - ogólnie wszysko ma za cienkie. :icon_twisted:

A pewnie że można to powiedzieć co napisałeś, zwłaszcza jak ktoś koniecznie chce pokazać że nie ma pojęcia o czym pisze :clap: .

 

 

Pewnie jak rrrrradzio przejeździe się sx to stwierdzi że to jest sprzęt dla niego . Ogromna moc , lekki i do tego zejebisty moment obrotowy . EXC to nie sprzęt dla niego

 

To po cholere chłopaki sie tu produkują? Skoro radzio i tak kupi sx.....

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci radze weź sx 450 . Bynajmniej poczujesz moc a EXC mozna powiedziec ze to sprzęt dla dużych dzieci . Sx sprawuje się świetnie w lesie ,żwirowni no i na torze

Nie no już nie róbmy tutaj z EXC jakiegoś muła do pyrkania po polnych drogach :)

Mocowo to te motocykle nie wiele się różnią. Różnią się sposobem oddawania mocy i ogólnie zestrojeniem całego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no już nie róbmy tutaj z EXC jakiegoś muła do pyrkania po polnych drogach :)

Mocowo to te motocykle nie wiele się różnią. Różnią się sposobem oddawania mocy i ogólnie zestrojeniem całego motocykla.

 

Wchodzisz w polemikę z gościem, który ww. motory widział tylko na motx.com :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...