Skocz do zawartości

UNIJNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ


pablo_65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej panowie i panie. Od tygodnia pracuję jako doradca klienta w UCO. Moim zadaniem jest pomagać osobom przede wszystkim poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, jak i w wielu innych sprawach!! Jeśli nie otrzymałeś odszkodowania, bądź wydaje ci się nieadekwatne do szkody, jeśli znasz osoby poszkodowane w wypadkach, zdarzeniach drogowych...itd

 

DAJ ZNAĆ!!!...dopiero startuje w tej branży ale po kilku wizytach u poszkodowanych mogę śmiało powiedzieć, że NIE MA TUTAJ ŚCIEMY!!! Jeśli jest możliwość i szansa uzyskania pieniążków, to jestem pewien że będzie to maksymalna kwota jaką nigdy nie jest w stanie wyegzekwować osoba prywatna!!!

 

Nie będę się rozpisywał...znam życie motocyklistów i wiem, że zwykle nie są nam obce takie sytuacje. Dlatego SERIO...mam możliwości i postaram się POMÓC!!!

 

jak chcecie to odsyłam do stronki: www.unijneco.pl

tam jest wyszczególnione co można dla nas zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepiej to jak dostanie się kosztory do ręki, iść do moto i każdy element zobaczyć czy jest uwzględniony. Po szlifie jeszcze 2 razy wzywałem ich na dodatkowe oględziny, gdzie nie wszystkie elementy miałem uwzględnione. Po czym na koniec uznali mi szkodę całkowitą. nie narzekam że mi za malo wypłacili... :buttrock:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako sprawca też można u Was dochodzić wyższego odszkodowania? W czym negocjujecie w przypadku śmierci uczestnika zdarzenia? Zadośćuczynienia? Alimenty? Ile spraw obleciałeś przez ten tydzień?

jeśli masz na myśli jakiś konkretny przypadek to pisz śmiało...zobaczymy co da się zrobić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...