Skocz do zawartości

"Cos" w airboxie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas regulacji gaznikow znalazlem cos ciekawego w airboxie. Macie pomysl co to moze byc?

 

Mam pewne podejrzenie: kawalek lancuszka rozrzadu? No ale jak by sie znalazle w airboxie?

Dla pewnosci sprawdzilem napinacz i zostalo do konca jakies 5 zabkow.

 

Yamaha XJ 600 97r

 

fotka 1

 

fotka 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda to na kawałek łańcuszka rozrządu.

Czemu w airboxie?

Łańcuszek ma wiele takich elementów w jednym ogniwie i wcale nie znaczy , ze przestanie pracować jak jeden wsiąknie.

Proponuje przejrzeć cały łańcuszek.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje że to może być pozostałość po niechlujnej wymianie łańcuszka na nowy. Jeśli jakimś cudem fragment obecnego łańcuszka dostałby się do airboxa to ten raczej by długo nie popracował. Ale dla pewności i tak bym go obejrzał jak radzi Monter, nie zaszkodzi a może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banię, Panowie! . Jeszcze wczoraj bym napisał to co wyżej można przeczytać - kawałek łańcuszka, pozostałość po wymianie, pojemnik na części itp. Ale.....wczoraj też znalazłem coś w airbox`ie GSXR750W :biggrin: a wyglądało to jak...kawałek prowadnicy zaworowej. :eek: Pudło nie służyło jak pojemnik na części, żadnej innej głowicy nie było tego dnia w okolicy a dzień wcześniej grzebałem w airbox`ie i był pusty i czysty. :biggrin:

 

Wczoraj wieczorem pisałem o tym w temacie silnika GSXR750.

 

W skrócie powiem tyle że dziś po rozebraniu góry silnika znalazłem prowadnicę której część była w filtrze. :clap: Ale nadal nie mogę znaleźć zabezpieczeń zaworu i szklanki popychacza, a raczej jej górnej partii, dolna część kołnierza siedzi tam gdzie trzeba... :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...