Skocz do zawartości

Zaproszenie na wyścigi do Czech Czech Road Racing


_siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Ja wybierałem się do Branny chyba już od roku, gdy tylko przeczytalem gdzieś relacje z tych wyscigów. I udało się byłem wprawdzie tylko przez kilka godzin w niedzielę, ale co zobaczyłem to moje. A górskie drogi w czechach to marzenie. Byłem wprawdzie moją Hondą XX, ale z żona i trzema kuframi, poza tym w towarzystwie innych motocykli, wiec nie mogłem polatac tak jak bym chciał.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam!

 

Juz za 25 dni odbeda sie wyscigi drogowe (uliczne) w czeskich Horicach 14. -15.05.11. (50km na E od Kudowej-Zdr.).

 

Na stronce umiescilem harmonogram zawodow, link z noclegami, ceny biletow, oraz liste startowa zawodnikow. http://roadracing.pl/Horice%202011.htm

 

W tym roku wystartuja kolejni zawodnicy z Anglii i Irlandii Pln. (bioracy udzial m.in. na Wyspie Man).

 

Moge tylko zaznaczyc, iz status zawodow z roku na rok wzrasta...i na naszych oczach rodzi sie prawdziwie legendarny wyscig.

 

strona oficjalna www.amkhorice.cz

Edytowane przez ROAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tydzień wcześniej nie ma czasem wyścigów w Starym Meście ?

 

Masz racje ale w Starym Mescie nie bedzie klasy OPEN 600cc oraz OPEN 1000cc...czyli czystego szalenstwa, miodu dla uszu i oczu ;)

 

Edytowane przez ROAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tydzień wcześniej nie ma czasem wyścigów w Starym Meście ?

 

Masz racje ale w Starym Mescie nie będzie klasy OPEN 600cc oraz OPEN 1000cc...czyli czystego szalenstwa, miodu dla uszu i oczu ;)

Dla zainteresowanych u nas kalendarz głównie skoncentrowany na zabytkowych wyścigówkach...

http://www.lightspeedteam.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=31:classic-road-racing-season-2011&catid=2:event-calendar&Itemid=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siwy, jak dalej zamierzasz sie scigac na swojej BSA to trzeba by jej troche dol silnika przepatrzec, a potem przerobic.

Pisalem to twemu koledze, ale nie wiem czy dotarlo.

Adaś to możesz pisać do nas na mail masz go zresztą... bo tu trochę nie na temat.

Ja jeżdzę Triumphem a mój kolega BSA :icon_razz: , cos nie cos poprzerabialiśmy w sprzętach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odp mi ktos na pytanie ?? :)

 

Juz odpowiedzialem Koledze na priva...

 

300 Zatacek Gustava Havla (14.-15.05.) w Horicach odbedzie sie juz za tydzien

 

Ceny biletow, harmonogram, lista startowa, noclegi, mapa z miejscowkami znajduje sie ponizej

http://roadracing.pl/Horice%202011.htm

 

W tym roku procz zawodnikow z Czech, Niemiec, Holandii, Francji itd... przyjedzie tez smietanka zawodnikow real road racing z Anglii i Irlandii Pln.

600cc

Beattie Stephen

McBride James

Pearson

Barton Chris

Brown Andrew

Woodside Paddy

Gartland Paul

 

1000cc

McFarland

Beattie

Smyth

Woodside

McBride

Brown

Gartland

 

Powiedzenie, iz wyscig 300 Zatacek w Horicach jest malym TT na wzór wyścigu z Wyspy Man...zaczyna nabierac sensu ;)

 

Nasuwa sie tylko jedno pytanie...gdzie sa POLACY? Dlaczego nikt nie chce wziac udzialu w Czech Road Racing Cup? (mowa o 125, 250, supermono, 600cc i 1000cc ... gdyz w Klasikach dumnie reprezentuja nas Koledzy z Light Speed Team...pozdrawiam)

 

 

 

300 Zatacek On-Board

 

 

Kalendarz Czech Road Racing Cup

http://czech-cup.webnode.cz/

 

07. - 08. 05. Stare Mesto

 

14. - 15. 05. Horice

 

02. - 03. 07. Radvanice

 

20. - 21. 08. Terlicko

 

03. - 04. 09. Kyjov

Edytowane przez ROAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roar spiesze w wiadomościami, bo w tym roku z tego co mi wiadomo to \na CTT w czerwcu w Horicach oprócz nas z LightSpeedTeam będą jeszcze dwie polskie geby jedna w klasie H a druga o ile się nie mylę w klasie x lub coś w tym rodzaju. W każdym razie w tym sezonie jest 4 zawodników z Polski. :) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie w tym sezonie jest 4 zawodników z Polski. :) :icon_razz:

 

Swietnie...spektakl nabiera barw (biało-czerownych).

 

Dla przypomnienia ...dla tych, ktorzy chcieliby dobrze spozytkowac nadchodzacy weekend :)

 

Zawody 300 ZATACEK w Horicach

14. (sobota -treningi) 15. (niedziela- wyscigi)

 

oficjalny program zawodow: http://www.amkhorice.cz/cz/zavody/300-zatacek/casovy-harmonogram/

Edytowane przez ROAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...