Skocz do zawartości

Kamizelka odblaskowa


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje pilnie, bo na jutro, kamizelki odblaskowej na moto. Sęk w tym że ma być mała, bo dla suchego dziewczęcia i najlepiej zapinana na suwak. Oczywiście nie musi być "motocyklowa", może być z dowolnego sklepu bhp czy innego - ino ciężko znaleźć małą - najczęściej jest tzw rozmiar uniwersalny czyli za duży. Jakby ktoś coś wiedział to b.proszę o jakiś namiar.

 

A no i chodzi o namiar w Warszawie.

Edytowane przez jan_pawian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pilnie, bo na jutro, kamizelki odblaskowej na moto. Sęk w tym że ma być mała, bo dla suchego dziewczęcia i najlepiej zapinana na suwak. Oczywiście nie musi być "motocyklowa", może być z dowolnego sklepu bhp czy innego - ino ciężko znaleźć małą - najczęściej jest tzw rozmiar uniwersalny czyli za duży. Jakby ktoś coś wiedział to b.proszę o jakiś namiar.

 

A no i chodzi o namiar w Warszawie.

 

No żeby to na jutro nie było...

 

Wszelkiego typu kamizelki, taśmy, opaski i co tylko sobie wymarzysz mają oni: http://www.andu.pl/

To taki obskurny barak przy wjeździe na Trasę Łazienkowską od strony Pragi. To jest moja ulubiona firma od odblasków, teraz po zorientowaniu się że moja kamizelka (mocno porządna, ale niestety nie na suwak) na moto średnio się nadaje bo wiatr łapie i telepie mną jak cholera zakupiłem sobie u nich idealną wręcz na moto rzecz - koalicyjkę.

Wygląda toto tak:

http://dc177.4shared.com/img/262989833/7da...jka.jpg?sizeM=7

 

Firma ma dwie wady - nie jest czynna w weekendy i druga wada - pracują w kretyńskich z punktu nabywcy detalicznego godzinach, czyli 8-16 bodajże. Ale wybór mają olbrzymi i jakość wyrobów bardzo przyzwoitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... idealną wręcz na moto rzecz - koalicyjkę.

 

a cuś takiego zakupiłem rok temu w Lidlu:) ale firmę sprawdzę. może coś ciekawego się wyszpera. A kamizelkę zakupiłem w....Ikei:) - niestety nie na suwak, ale przynajmniej rozmiar s/m.

Podziękował za namiar, zapewne skorzystam w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda stacja benzynowa, grunt to norma " 471 "

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby to na jutro nie było...

 

Wszelkiego typu kamizelki, taśmy, opaski i co tylko sobie wymarzysz mają oni: http://www.andu.pl/

To taki obskurny barak przy wjeździe na Trasę Łazienkowską od strony Pragi. To jest moja ulubiona firma od odblasków, teraz po zorientowaniu się że moja kamizelka (mocno porządna, ale niestety nie na suwak) na moto średnio się nadaje bo wiatr łapie i telepie mną jak cholera zakupiłem sobie u nich idealną wręcz na moto rzecz - koalicyjkę.

Wygląda toto tak:

http://dc177.4shared.com/img/262989833/7da...jka.jpg?sizeM=7

 

Firma ma dwie wady - nie jest czynna w weekendy i druga wada - pracują w kretyńskich z punktu nabywcy detalicznego godzinach, czyli 8-16 bodajże. Ale wybór mają olbrzymi i jakość wyrobów bardzo przyzwoitą.

Potwierdzam wysoką jakość produktów i dodam, że obsługa jest bardzo miła i fachowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

sorry za złośliwość ale czy

kazda stacja benzynowa, grunt to norma " 471 "

z tej normy zupę można ugotować?

 

hehhe - znowu odkopany temat

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam zupe od razu... Przecież to KS pisał. A wszyscy wiedzą że jego pismem świętym są książki z normami TUV. Ten sam TUV którym My tak chętnie podcieramy sobie d.... :icon_twisted:

 

A skoro już odgrzebałeś temat - najłatwiej kamizelkę kupić w lokalnym sklepie z odzieżą BHP. :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale szczescie kilka lat temu zaopatrzylem sie w forumowa kamizelke hehe nawet ani razu nie zakladana, bo dopiero moto nabylem ;) tzn. juz sprzedane ale zaraz nastepne ;)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam zupe od razu... Przecież to KS pisał. A wszyscy wiedzą że jego pismem świętym są książki z normami TUV.

 

Roznica miedzy nami jast taka, ze Ty co najwyzej smigasz po PL'u a mnie zdarza sie troche dalej,( innym rowniez )

Wybirerz sie moze kiedys do jakiegos kraju w ktorym sa inne przepisy, jak zaplacisz kare 800,-€ za brak tegoz numeru to pogadamy.

 

Niezla jest pozniej polewka jak pokazuja takiego w TV jak to placze, kleka na asfalcie i blaga :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam zupe od razu... Przecież to KS pisał. A wszyscy wiedzą że jego pismem świętym są książki z normami TUV.

 

Roznica miedzy nami jast taka, ze Ty co najwyzej smigasz po PL'u a mnie zdarza sie troche dalej,( innym rowniez )

Wybirerz sie moze kiedys do jakiegos kraju w ktorym sa inne przepisy, jak zaplacisz kare 800,-€ za brak tegoz numeru to pogadamy.

 

Niezla jest pozniej polewka jak pokazuja takiego w TV jak to placze, kleka na asfalcie i blaga :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

KS, muszę cię zmartwić. To że przepisy dot. wyposażenia w danym kraju, są inne od kraju w którym masz zarejestrowany pojazd, nie są i nie mogą być powodem kary dla kierowcy. Unia właśnie w ten sposób to rozwiązała. Mówiąc jaśniej, jeżeli w Polsce na kamizelkę obowiązuje norma xxx, a w Niemczech yyy to żaden z kierowców poruszających się gościnnie w drugim państwie, nie może być ukarany za niewłaściwą kamizelkę. Podstawą ukarania, może być natomiast brak wyposażenia podstawowego, obowiązkowego w danym kraju. Czyli np. fizyczny brak tejże kamizelki. Bo ona obowiązuje i tu i tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ona obowiązuje i tu i tam

 

??

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

KS, muszę cię zmartwić. To że przepisy dot. wyposażenia w danym kraju, są inne od kraju w którym masz zarejestrowany pojazd, nie są i nie mogą być powodem kary dla kierowcy. Unia właśnie w ten sposób to rozwiązała. Mówiąc jaśniej, jeżeli w Polsce na kamizelkę obowiązuje norma xxx, a w Niemczech yyy to żaden z kierowców poruszających się gościnnie w drugim państwie, nie może być ukarany za niewłaściwą kamizelkę. Podstawą ukarania, może być natomiast brak wyposażenia podstawowego, obowiązkowego w danym kraju. Czyli np. fizyczny brak tejże kamizelki. Bo ona obowiązuje i tu i tam

 

 

Nazywa to to się Konwencja Wiedeńska z 1968 roku.

Czyli, Niemcy nie są karani w Polsce za brak gaśnicy, Polacy mają w ciepłym, wilgotnym miejscu normę TUV itd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...