Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie...zabrałby nas kto.... :|

 

Spoko' date=' właśnie jestem na etapie organizowania Zjeb-busa II na imprezę do Rzyków[/quote']

 

Michał, wyczaisz w tym busie jeszcze ze dwie miejscówki :?: :?: :?: (moze być na dachu, w bagażniku), bo

 

ja tez chce na rzyki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peguś, Złotko, jaka kameralka?? Pacyfikacja Rzyk jest już przesądzona :mrgreen: :crossy:

 

Pytałem się już Michała na PW, ale tak na wszelki wypadek - znajdzie się może jeszcze jedna wolna miejsówka od Wawy??

 

W razie jakby nie - to kto pisze sie na jazde pokunciem ze Stolycy? :mrgreen: :crossy:

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim.

 

Ale chat się tu zrobił :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Luudzie, litości, nie mam czasu tego wszystkiego czytać. W skrócie: oczywiście jadę, na zwiedzanie browaru też się piszę. Zabrałbym się z Krasnalem i resztą ekipy.

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamacie zjeb-busa sprawa wygląda następująco:

 

zakupiłem sobie 9 osobowego MB 100 specjalnie do wyjazdów na południowe imprezy :crossy:

 

Jednak po mimo, że dziś go clę nie wiem czy w naszym popie..nym kraju uda mi się go w ciągu tygodnia zarejestrować bo ta procedura u nas może trwać nawet do 3 tygodni :eek2: :evil2: :crossy:

 

Jeżeli tak to załoga jest taka:

 

Ekipa siedlecka:

1. Andrzej

2. Zbycho

3. Żul :?:

 

Ekipa W-wska:

4. Agghia :?:

5. Martka

6. Dark :?:

7. Maniek.

8. Aśka

9. Wasz jakże uroczy i przystojny kierowca :clap:

 

Gdyby ktoś z wyżej wymienionych wypadł z listy to następnym, który się zgłosił jest Yaco.

 

Zrzutka 40-50 PLN - zależy po ile będzie paliwo i gdzie będziemy jeździli. Bo tak myslałem coby wracając skoczyć do Auschwitz i Wieliczki.

 

Ps. jak tak się patrzę na skład to chyba jednak będzie bang bus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ekipa siedlecka:

1. Andrzej

2. Zbycho

3. Żul :?:

 

Ekipa W-wska:

4. Agghia :?:

5. Martka  

6. Dark :?:

7. Maniek.

8. Aśka

9. Wasz jakże uroczy i przystojny kierowca :crossy:

 

Gdyby ktoś z wyżej wymienionych wypadł z listy to następnym, który się zgłosił jest Yaco.

 

Zrzutka 40-50 PLN - zależy po ile będzie paliwo i gdzie będziemy jeździli. Bo tak myslałem coby wracając skoczyć do Auschwitz i Wieliczki.

 

Ps. jak tak się patrzę na skład to chyba jednak będzie bang bus

 

 

a OWCA???????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...