Skocz do zawartości

Co kupić - kierunki??


VeNi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. I tak ich nie bedzie skutecznie widac

Jak sa dobrze zrobione to widac

2. Prawo tego nie wymaga

Fakt

3. Wygodniej jest machnac reka

No nie wiem - jezdrzac na jawce sie omalo gosciowi pod kola nie wpiepszylem bo nie mialem jak wystawic lapy do skretu w lewo (bo musialem bieg zmienic)

4. A po co sobie zycie utrudniac sterta kabli  ?

No tu to Ci musze racje przyznac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie będzie widać kieruków na żarówkach 21w??

2. Ale ja to zmienie :mrgreen: :mrgreen:

3. To nie prawda, bo ja nie znosze machać tymi rękami (to tylko utrudnienie) i to dla tego chcem je zamontować

4. Jak sie dobrze zrobi to tej sterty nie będzie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VeNi ja mam juz "malutkie" :clap: doswiadczenie z kierunkami w mrowerze - w miescie.

W DT uzywam ich tylko gdy jade z plecaczkiem w nocy. W dzien jak nic za mna nie jedzie ani razu nie podnosze reki ani nie wlaczam kierunku - bo po co.

Be kierunkow zycie jest latwiejsze :) , no chyba ze mozesz spowodowac zagrozenie na drodze - ale od tych "nielicznych" przypadkow sa lapki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VeNi ja mam juz "malutkie" :clap: doswiadczenie z kierunkami w mrowerze - w miescie.

W DT uzywam ich tylko gdy jade z plecaczkiem w nocy. W dzien jak nic za mna nie jedzie ani razu nie podnosze reki ani nie wlaczam kierunku - bo po co.

Be kierunkow zycie jest latwiejsze :) , no chyba ze mozesz spowodowac zagrozenie na drodze - ale od tych "nielicznych" przypadkow sa lapki :D

 

Tak Daniel nie używasz, ale to dlatego ze swieca gorzej niz lampki na choince 8) Moje dobrze swiecily w simsonie, jak dobrze zrobisz w tej jawce to tez beda swiecic. Zapytaj josera jak on zrobil

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie chłopie spokój

odłóż kasę na dobre czasy, pojeźdźij jeszcze troszkę w kiepskim kasu na tej jawencji

za jakiś czas ją sprzedasz bo bedziesz chciał np mz albo jawę sobie kupić a przez te kierunki twoja jawka wartości nie nabierze

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci powiem o kierunkach za 80 zł kupojesz jakieś tanie obudowy przerywacz to miałem schemat przerywacza elektronicznego co w praktyce taniej wyniesie niz kupno zwykłego niepotrzebny ci akumulator a zasilanie podprowaź od sygnału ,żarówki 6V 2W i wła la schemat możesz znaleść wpisując w wyszukiwarke elektronika i tam bedą jakieś amatorskie schemaciki które nie jest trudno samemu zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...