Skocz do zawartości

Co kupić - kierunki??


VeNi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz troche siana (170zetów) i nie wiem co kupić... Moge albo zainwestować i zamontować kierunki, albo kupić jakiś dobry olej zamiast miksola i kupić sobie jakiś lepszy kask (od mojego)...

 

P.s. Tylko mi nie mówić zebym uzbierał i zmienił moto...

 

Pozdro VeNi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na instalacje z kierunkami Ci niestarczy. Potrzeba około 250zł. NA Twoim miejscu kupiłbym sobie jakiś dobry kask.- kask będziesz miał, a olej i tak spalisz. Ja jeżdrzę na oleju still & Quaker state. Ale wybór należy do ciebie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja :oops: z braku kasy nalalem Orlen Semisyntetic za 16zl ... :| i zrobilem juz 600km w 2 dni. Mam nadzieje ze nie zaszkodzi.

 

W kazydm razie kierunki w starym motorowerze to jedna wielka pomylka.

A kaski typu tornado/tiger-złom nie nadaja sie nawet na rower i niech nikt nie chrzani mi tu o predkosciach ... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170 zeta powiadasz??

 

Na kierunki ci nie styknie. Bo to z przeróbką instalacji około 250 - 300 zeta.

Na kask też nie bardzo. Dolna półka tych lepszych zaczyna się koło 250 zeta (Tyle kosztuje najtańszy otwarty Caberg). A olej i tak spali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj kask i olej, bo to sie bardziej przyda. I bedzie lepiej i dla moto i dla Ciebie, a jak sprawnie machasz rekami to kierunki nie sa wcale taka niezbedna sprawa, szczegolnie przy takich predkosciach.

 

A i pamietaj jak wczesniej przez dluzszy czas lales mixol, a teraz chcesz nalac cos lepszego to sciagnij glowice i zmyj nagar z tloka, bo jak nalejesz lepszy olej ten nagar moze sie rozpuscic i nie bedzie za ciekawie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazydm razie kierunki w starym motorowerze to jedna wielka pomylka.

A to czemu ?

 

VeNi - jesli dobrze to rozegrasz to na kierunki Ci styknie.

Kto powiedziedział, że rzeczy typu oprawki musi kupować nowe ?

 

Ja bym robil kierunki - to Ci sie przyda jesli masz zamiar dluzej jawka pojezdzic.

Na kask Ci niebardzo styknie a olej jak lales zawsze mixol to nie widze wiekszego sensu zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czemu ?

 

1. I tak ich nie bedzie skutecznie widac

2. Prawo tego nie wymaga

3. Wygodniej jest machnac reka i to tylko w korkach/zagrozeniach, w innym wypadku mozna w ogole nie sygnalizowac - w koncu to mrower

4. A po co sobie zycie utrudniac sterta kabli :clap: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...